2752
2734
عنوان

اگه برای انجام کارای خونه کارگر گرفتی بیا تو لطفا.....سوال دارم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1831 بازدید | 20 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها اینطوری همیشه کارگر در دسترسه این نشد یکی دیگه البته چون شرکت ضمانتشون میکنه مطمئن هستند اگر هم خواستید که همیشگی باشه اگر ازکار یکیشون خوشتون اومد میتونید بگین دائم بیاد وچون اول منشی میپرسه که برای چه کارهایی میخوای مثلا دیوار شستن دارید یانه کسیرو که میفرسته دیگه نمیتونه بگه دستم درد میکنه پام دردمیکنه
سلام بحث کارگر شد و داغ دل منم تازه شد 2 ساله که حداقل 20 تا کارگر اومده و رفته و همشونم مزخرف از من به شما نصیحت از روزنامه زنگ نزننین من بیچاره از تمام این شرکتای خدماتی کارگر گرفتم هرکدومشون یه مورد داشتن کارگر خودم خیلی خوب بود که دیگه کار نمیکنه منم در به در دنبال یه ادم مطمئن این بار اخر یه شرکت 2 تا خواهر برام فرستاد (البته من 1 نفر میخواستم) شرمنده روم به دیوار به هرچی میخوردن جز کارگر دو تا جی جی خانوم جلوی شوشو که با تاپ وکوتاه و بدون روسرییییی! بماند که چه گند کاری کردن 18 هم میخواستن دلمممممممممممم پر بود دیگه حالم از هرچی کارگره بهم میخوره فقط به این شرکتا زنگ نزنید
2731
کلثوم جان واقعا متاسفم اما اصلا شانس نداشتی من ازاین شرکتا گرفتم خیلی خوب بود همون موقع که دیدی اینا این مدلین میگفتی خانوم بفرما بیرون اصلا نمیزاشتی یه همچین کسی تو خونه ات بمونه راستی عکس کاربریت نی نی خودته اگر اره که ماشاله خیلی خیلی نازه