2733
2739
عنوان

میشه کمکم کنید؟ حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 55 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم از نظر روانشناسی اونی ک آدمو واقعا دوس داره و میخواد نهایته نهایتش تحمل بیشتر از س رو توی هر شرایطی ک باشه رو نداره و خبر عشقش رو میگیره  من فکر میکنم ازدواج کرده و ب تو نگفته و ۴۰ رو خواسته بگذره ک هم تو کم کم سرد شی و ب نبودش عادت کنی ک سختی نکشی ب احرام صمیمیت قبلیتون بازم نمیدونم چون حس ششم من بینهایت قوی هس و حس من اینو میگ بعضی پسرا نمی‌خوان یکهو ب احترام صمیمیت قبلا ک داشتن قلب طرف و بشکنن و اهش طرف و نگیره

2740
بحث دردسر نیست بحث اینه اگه بگم خیلیا قضاوت نادرست میکنن

استیو میگه مرد رو بابت کارایی که واست انجام‌میده نشناس

واسه چیزایی که بخاطرتو ازشون میگذره بشناس ...

هر کاری که باشه خودش دلش پر میکشه و دو تا اس بهت میده و خبرتو میگیره

من فکر میکنم اون خیلی علاقه نداره

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
عزیزم از نظر روانشناسی اونی ک آدمو واقعا دوس داره و میخواد نهایته نهایتش تحمل بیشتر از س رو توی هر ش ...

میشه بگی شوهرم پشیمون میشه ومیاد دنبالم یا جدا میشیم

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم
بحث دردسر نیست بحث اینه اگه بگم خیلیا قضاوت نادرست میکنن

ببخشید تو تاپیکتون سوال پرسیدم 

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم
2706