2737
2739
سلام. من یه سری مدارک تحصیلی دارم که ترجمه رسمی شده مهر دادگستری هم داره حالامیخام مهر وزارت خارجه بخوره که بین المللی بشه کسی انجامش داده؟ یه روزه بهم تحویل میدن؟ به جز پاسپورت دیگه چی میخوان؟
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
مدارک من 5سال پیش ترجمه شده. برام چنین کاری نکردن.
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خود دارالترجمه ازم پرسید مهر دادگستری و وزارت خارجه می خوای یا نه. چند روز پیش هم یه نامه دکتر بود بردم دادم به مترجم بهش گفتم فقط ترجمه مهر هیچ جاییی رو نمی خوام 50 تومن ازم گرفت. گفت اگه مهر دادگستری میخوای 45 تومن اضافه میگبرم. حالا وزارت خارجه نمی دونم چقدر میگیرن
وقتی هستی....خوب خوبم
2740
واسه منم همون دارالترجمه انجام داد هزینه ش زیر 100 باید باشه پاسپورت و اینام نخواست ازم من رفتم سر ولیعصر، ضلع شمال غربی چارراه، دارالترجمه خوارزمی یکم بیشتر پول بش بدی یه روزه میاره واست
بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)
سلام عزیزم من خودم دارالترجمه دارم بستگی داره که واسه کجا مدرکت رو بخای ارائه بدی باید ببینی اونجا مهر امور خارجه رو میخان یا نه هر مدرک هم واسه تایید امور خارجه احتیاج به یه سری مدارک دیگه داره در ضمن هزینه تایید هر کدوم هم جداگانه حساب میشه
نعره هیچ شیری خانه چوبی را خراب نمی کند ........من از سکوت موریانه ها میترسم
اینکه یه روزه تحویل میدن یا نه بستگی به حجم کاری داری بعضی اوقات میگن بزارید فردا بیاین تحویل بگیرید ولی بیشتر مواقع همون موقع میدم مخصوصا اگه شخص ببره اگه دارالترجمه ببره ممکنه بعلت حجم بالای کار بگه فردا بیا
نعره هیچ شیری خانه چوبی را خراب نمی کند ........من از سکوت موریانه ها میترسم