2733
2734
عنوان

شوهرم کلا تو کار بخشندگیه!

1039 بازدید | 100 پست

سلام

نمیدونم کار من اشتباهه یا شوهرم. درامد خوبی داره. مستاجریم هنوز. خونه گرفتیم در حال کابینت زدن و ... کلی کار داره. خونه بزرگه ی عالمه هزینه داره. الان ده ساله من مستاجرم پیر شدم بسکه اسباب کشی کردم بسکه وسایلم شکست بسکه چیزی نگرفتم واسه خونم. حالا شوهرم از اول بخشنده بوده حتی وقتی کم داشته. الان هم که هیچ. چون شما نمیشناسید میگم چند روز پیش تو مطب ۳۲۰ داده پول اندوسکوپیه یه اقایی که نداشت. حالا بقیش

دیروز یکی از فامیلاش زنگ زده که پول میخوام باید برم تهران ۵۰۰ بده. اینم از من پرسیده بدم یا نه منم گفتم راضی نیستم تازه پول دادی به یکی. شب رفته یواشکی بزنه نشده. منم از دیشب سرسنگینم خودم مریض شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

درامد خوبتون ی بخشیش مربوط ب همین کمک کردن های همسرتونه فراموش نکنید 

ولی اینکه بدون رضایت شما کاری کرده خب اشتباهه 

زمان صحبت کردن فقط همین پنهان کاری رو مطرح کنید نه قرض دادن و کمک کردن ب بقیه 

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
2740
اخه چقد؟ مثلا درمیاره ۱۰۰ میده به گدا. خودم با حساب خرج میکنم اینجوری میبینم ناراحت میشم

عزيزم اين از دل مهربون و پاكشونه 

اين جورى بدون كه هيچ وقت خودتون هم گير نمى كنيد و نعمت و بركت هميشه تو زندگيتون فراوانه 

منم گفتم میتونستی منو راضی کنی کار سختی هم نبود

خب شما ک میبینی همسرت تغییر نمیکنه پس کاری نکن ک ازتون پنهون کنه

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍

شوهر منم دقیقا همینه

هر چی پول داره میده به این و اون

اصن انگار بااااید بده انگار مجبوره

وقتی خودش پول لازم بود .. بهش گفتم طلباتو بگیر

بهش نمیدادن

و دیگه هم ندادن

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
خيلى خوبه كه عزيزم  با هر دستى بدى با همون دست پس مى گيرى

خوبه ولی اول باید نیازای خانومشو خونشو تامین کنه ب اون پول اضافه ک نیاز ندارن ببخشه ب یکی دگ.خانومش ناراضی باشه ک نمیشه

2706