2733
2734
عنوان

شوهرم کلا تو کار بخشندگیه!

| مشاهده متن کامل بحث + 1039 بازدید | 100 پست
جدی؟؟ من خسیسم یعنی؟

جدی گفتم، همچنین مردایی دل بزرگ دارند و فداکار هستند. فقط باید زیاده روی نکته مثل من چون ، بعضی ها سواستفاده می کنند. ولی در این حدود که گفتی مشکلی پیش نمیاد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزيزم اين از دل مهربون و پاكشونه  اين جورى بدون كه هيچ وقت خودتون هم گير نمى كنيد و نعمت و برك ...

خودمون خیلی گیر داشتیم روزی بوده نون نداشتیم بخوریم ولی کسی کنارمون نبود غیر خانواده خودم تا حدی   

خوش به حالت عزیزم، مخصوصا آندوسکوبی واقعا دل بزرگی داره...منم تا حد توان میخوام کمک کنم ولی بعضی وقتا شیطان نمیذاره....ببین خداهم بخشنده ست و اینجور آدمارو خیلیییی دوست داره و برکت میده به زندگیشون

به جون بچه هام هی به شوهرم میگم به اوناییکه نیاز دارن کمک کن و اصرارم میکنم

2731

کار شوهرتون اشتباه نیست اما باید درک کنه که اول موظفه خواسته های شما رو برآورده کنه ، شما هم با محبت باهاش صحبت کن مسلما مردی که انقدر لارجه از خرج کردن برای خانوادش باید بیشتر از غریبه لذت ببره 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

عزیزم دقیقا شوهر منم همینه . البته هیچ وقت واسه خودمون کم نذاشته .

این آدما ذات بخشنده ای دارن .

همین دو سه هفته پیش یه تومن داد به داییش.

امروز صبح مامانبزرگش زنگ زده یه ماشینم واسه پسرداییت پیدا کن.

من دیگه ازینکه ازش سواستفاده میکنن خوشم نمیاد ـ

ولی همیشه میگه هرکس نون دلش رو میخوره

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
خوبه ولی اول باید نیازای خانومشو خونشو تامین کنه ب اون پول اضافه ک نیاز ندارن ببخشه ب یکی دگ.خانومش ...

انصافا کم نمیذاره چرا دروغ بگم. هر جور دلم بخواد خرج میکنم. البته خودم ولخرج نیستم ولی خرج هم بکنم چیزی نمیگه. کارتش همیشه دستمه

جدی گفتم، همچنین مردایی دل بزرگ دارند و فداکار هستند. فقط باید زیاده روی نکته مثل من چون ، بعضی ها س ...

لایکت کردم

مرد دل پاک و دل بزرگ رو باید پاش رو بوسید گذاشت رو چشت، اگه بدونی با اینکارش چقدر ثواب مینویسه برا خودش و اهل و عیالش

انشاالله زندگیت زیباتر از اینا بشه استاتر

جدی گفتم، همچنین مردایی دل بزرگ دارند و فداکار هستند. فقط باید زیاده روی نکته مثل من چون ، بعضی ها س ...

سو استفاده هم میکنن ولی شوهرم میگه شخصیت من اینه. بذار فکر کنن زرنگن. من خودم دوست دارم روحم ازاد میشه

جدی؟؟ من خسیسم یعنی؟

وقتی شوهرت به دیگران کمک می کنه نتیجه کارهای اون رو توی سلامتی، بچه ها و خیلی فرصت های دیگه می بیند که چقدر با ارزشه.

من که اعتقاد دارم به این کار و جواب هم گرفتم

کار شوهرتون اشتباه نیست اما باید درک کنه که اول موظفه خواسته های شما رو برآورده کنه ، شما هم با محبت ...

خرج میکنه عزیزم. اصلا کم نمیذاره نهواسه من نخ بچه هاش اصلا

2706