2737
2734
عنوان

آزمون استخدامی آموزش پرورش

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 49 پست
نه متاسفانه چیزی نخوندم. فرصتم بود ولی همش امروز فردا میکردم... با اینکه تست و جزوه دارم... نمیدو ...

پس بچه روول نکن بری ازمون چون بسیارسخت وپیچیده هست میخوای بری چیکارتوکه نخوندی اوناکه روزده ساعت خوندن قبول نشدن 

خواهرشوهرم می خواست بره سر کار ، همه بهش می گفتند برو کمکت می کنیم بچه ات نگه می داریم ، یک ماه که ر ...

بچه شیر خواره خیلی فرقداره. 

من خومم معلمم نه ماه ک مرخصی داره بعدم این خانم بخواد در بیاد بره سرکار بچش بزرگ میشه تا حدودی تا اون موقع. 

بحث همین الان هست ک براشون سخته

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
کی گفاه جهاداسون بوده یاراحتره جهادعمومیاش خیلی سخت بودن

دقیقا سنجش حداقل سوالاش استاندارده ،جهاد عین رونالدو میمونه به راست اشاره میکنه میزنه به چپ ،سوالاش همه غیر استاندارد و دو جوابه

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
بچه شیر خواره خیلی فرقداره.  من خومم معلمم نه ماه ک مرخصی داره بعدم این خانم بخواد در بیاد بره ...

آخه اول سال تحصیلی باید مشخص می کرد که می خواد بره یا نه ؟ چند ماه از مرخصی زایمان مونده بود، بقیه مرخصی بدون حقوق حساب می شد!  خانواده شوهرش برای اینکه بره سر کار و مرخصی بدون حقوق نگیره گفتند تو برو ما برات بچه رو نگه می داریم بعدش که رفتنش حتمی شد و یک ماه از شروع سال تحصیلی گذشت و دیگه نمی تونست کاری بکنه گفتند ما نمی تونیم!

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
کی گفاه جهاداسون بوده یاراحتره جهادعمومیاش خیلی سخت بودن

جهاد سوالای تخصصی که برای کسی که خونده بود بنظرم خیلی سخت نبود.

لاقل رشته ما

راست میگی عمومیا بظاهر ساده بودن ولی شک بین دو گزینه زیاد داشت....

ولی بنظرم راحتتر از سنجش بنطرم میاد

2740
به نظرمن حتما برو شرکت کن ۴ساعت که چیزی نیست یه تجربه ارزشمنده  منم آزمون دارم جمعه دعاکن برام ...

جدی اینجوریه؟ منم بچم اخر شهریور بدنیا میاد همش استرس دارم اگه قبول بشم با یه نوزادو شکم بخیه زده چکار کنم

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
جدی اینجوریه؟ منم بچم اخر شهریور بدنیا میاد همش استرس دارم اگه قبول بشم با یه نوزادو شکم بخیه زده چک ...

بله خواهرم معلمه. یکی از همکاراش تازه از مرخصی زایمان برگشته حق شیر داره. شوهرش بچه را میاره که شیر بده 

یه خانمی هم توهمین نی نی سایت پارسال دبیری قبول شده بود. دخترش دوسالش بود مرخصی یکساله گرفت و کلا نرفت سال اولشو

خدایا هرچی خیر و صلاحمونه برامون رقم بزن.
جدی اینجوریه؟ منم بچم اخر شهریور بدنیا میاد همش استرس دارم اگه قبول بشم با یه نوزادو شکم بخیه زده چک ...

از ایشون بپرس پارسال چجوری مرخصی گرفت

@آزادرهایی

خدایا هرچی خیر و صلاحمونه برامون رقم بزن.
بله خواهرم معلمه. یکی از همکاراش تازه از مرخصی زایمان برگشته حق شیر داره. شوهرش بچه را میاره که شیر ...

چه خوب اگه اینجوری باشه که عالیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️

@آزادرهایی    

سلام عزیزم ببخشید شما دبیری قبول شدین و سال اول رو مرخصی گرفتید؟ میشه روندشو برام توضیح بدی🙏🏻🌺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706