2737
2739

ولی گفت من از همه چی بریدم تو داری نصیحتم میکنی؟

بچها بگید چکار کنم؟

داره برای کارش خیلی تلاش میکنه

واقعا نمیدونم چکار کنم

خیلی روحیش بده و دلش گرفته

چطور راضیش کنم بیاد ببینمش؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما نمیتونی بری دیدنش 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2742

شما عاشقشی و حق هم داری بخوای شادش کنی ولی من چون ادم خودخواهیم کسی برام اه و ناله کنه خصوصا شوهرم زود یه حرفی سرهم میکنم و  فرار میکنم از محیط انرژیم خورده میشه انگار 

دلداریش بده ولی مجبورش نکن بیاد دیدنت اینجوری فکر میککه تحت فشاره و باهات پرخاشگری میکنه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

درباره اینکه دلداریش بدی پسرا کلا اینجوری ان که با حرف و اینا آروم نمیشن کلا تا به چیزی ک میخواد نرسه کلافست 

با حرف اروم نمیشه میدونی خستس دیگه دنبال یه راهه زود همه چی اوکی بشه

ولی اینکه میگی چجوری راضیش کنم بیاد ببینتم عجیبه دیگه اون خودش باید دل‌تنگ بشه زیاد اجبار نکن بهش که بریم بیرون فلان

بزار یکم تو حال خودش باشه ولی حواست باشه بهش

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                                کسی که جرئت دست زدن به خار را ندارد،                           هرگز نباید آرزوی گل سرخ را داشته باشد!

امیدوارم زود حل بشه من ک خودم خستم و بریدم دیگ تموم شد

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
2740

جمله معروف خوشش بیاد خودش میاد

تنهاش بزار بیشتر از این کاری ازت برنمی‌آید 

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️
مردا با حرف زدن اروم نمیشن  بهترین کار اینه که سعی کنی اروم باشی زیاد باهاش حرف نزنی و تنها با ...

خیلی شرایط سختی رو داره میگذرونه 

واقعا نمیتونم اینطوری ببینمش 

اونم میگه حوصله اینکه بیام بیرون ندارم

شما عاشقشی و حق هم داری بخوای شادش کنی ولی من چون ادم خودخواهیم کسی برام اه و ناله کنه خصوصا شوهرم ز ...

وحشتناک الان تحت فشاره و سنگ میندازن جلو پاش بخاطر کارش

منم میگم بیا ببینمت حداقل اروم بشی بریم قدم بزنیم بیرون 

میگه نه حوصله ندارم حتی از خونه بزنم بیرون 

درباره اینکه دلداریش بدی پسرا کلا اینجوری ان که با حرف و اینا آروم نمیشن کلا تا به چیزی ک میخواد نرس ...

خیلی دلتنگ همیم 

بهش میگم بیا ببینمت ؛ بریم بیرون حداقل آروم شی 

میگه بخدا حوصله ندارم از خونه بزنم بیرون

2706