2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من کلا تو تخیل زندگی میکنم😅

امضام خونده شه🙏🏻❌ نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید😔 دلم میخواد حداقل تو دنیای مجازی خودم باشم:)   لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋درخواست دوستی قبول نمیکنم💙 هممون تنهاییم! هرچقدر تنهاتر، تعداد پست بیشتر... 
من از بچگی اینجوری بودم  بالاخره وقتی خیلی فشار روته و اذیتت میکنن باید یجوری حواستو پرت کنی

منم اینجوری بودم

کل زندگیم تو حباب بوده

لذتبخشه

تنهایی دلچسبی

اما باید میترکوندم

با واقعیت کنار میومدم

میجنگیدم

هر چقدرم سخت 

الان خیلی بهترم 

نشخوارهای ذهنی کم شدن

جواب دادن و دفاع بلد شدم

برای بچه هتم نیاز بود