2733
2739

امروز متوجه شدم خیلی تنهام نگید با دوستات باش که همه رو حذف کردم از زندگیم چون یا سمی بودن یا دو رو ..

حتی کسیو ندارم باهاش برم کافه یا بیرون اینا که هیچ

هرکی میبینتم میگه چقد خوشگلی و خانومی ولی تا حالا یبارم رابطه عاشقونه رو شروع نکردم دوس دارم مثه بقیه رابطه هدفدار و عاشقانه ای داشته باشم یکی که اگه بهش فکر کردم لبخند روی لبم بشینه ولی نمیدونم چرا هرکاری میکنمم همه میگن مشخصه تو رابطه ای چون کار به کار کسی ندارم رو نمیدم به هیچ پسری..یا همش سرم تو گوشیه ولی بخدا حتی چتم نمیکنم خسته شدم از این وضعیت 

بهتر چند سالته

تاپیکتی تینجا رو نخوندی همش شکست عشقی و خیانت و برمیگرده و نمیگردس؟

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

درکت میکنم آدمی ب محبت نیاز داره آرامش میخواد و حق طبیعی توعه اما متاسفانه ۹۹/۹ درصد پسرا اصلا دنبال محبت و آرامش نیستن میان دقیقاً گند میزنن ب همه چیز ک حتی دلت برای قبل خودت تنگ میشه خیلی مواظب باش خیلی 

درکت میکنم آدمی ب محبت نیاز داره آرامش میخواد و حق طبیعی توعه اما متاسفانه ۹۹/۹ درصد پسرا اصلا دنبال ...

۲۲سالمه اولین بار که رابطه ای رو شروع کردم خیلی جدی بود بعد طرف شکاک در اومد همون شد اولین و اخری 

همه ما ادما ی مدت تو زندگیمون دقیقا مث تو میشیم ... احساس پوچی میکنیم و حس میکنیم تنهاییم 

نمیخام حرف کلیشه ای بزنما ولی هممون باید به یه مرحله ای برسیم که اول خودمونو دوست داشته باشیم چون تا خودمونو نبینیم و ب خودمون نرسیم نمیتونیم ارتباط بگیریم با بقیه این قانون دنیاست

ببین میگی خوشگلی ... خوشگلیتو ببین و قدرشو بدون، ب خودت برس و به هیچی فکر نکن خودت برا خودت کافی هستی، دنیا دوروزه اگه بخوای همش انرژی منفی بدی و بگی تنهام واقعا تا اخر عمرت تنها میمونی

یه مدت ب این چیزا فک نکن و رو خودت تمرکز کن ... میبینی که خود به خود کلی ادم خوب میان دور و برتو پر میکنن چون لیاقتشو داری  

خورشید برای ما میسوزد ... و ما به ماه سرد دلبستیم! :)

پسرای الان خیلی اشغالن  دنبال  پادشاه باش نه مگسای دوزاری

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش