2737
2739

خواهرشوهرم مجرد و دانشجوعه 

ی استوری میزارع ک تو دانشگاهه و دست ی پسر معلومه 

دخترخاله ی من فالو دارتش 

(دخترخاله ی من خیلی شوخه .دختر بدی هم نیست . همدیگه رو فالو دارن و باهم چت و حرف نزدن درحد دیدن استوری و لایک همدیگه رو دنبال میکنن دخترخالم اول رفت کربلا و بعد ترکیه 

تو کربلا حجاب کامل و تو ترکیه در حد موی سر باز و دامن پوشیده بود )

دخترخالم پیام میده(دست پسره؟زهراجون بسه خودتو جمع کن بشین سرجات) 

خواهرشوهرمم گفته کارآگاهی شما سرتون ب زندگی خودتون باشه همون‌طور ک بقیه کاری ب یک ماه کربلا و یک ماه ترکیه بودنتون نداره 

بعد اینم گفته شوخی بود حرفم انشالله توهم بتونی کربلا و کیش بری 

خواهرشوهرمم در جواب نوشته حرفتون حس شوخی نمی‌ده ممنون من یک رو بودن رو انتخاب کردم با در جریان بودن خانواده ام انشالله شما هم بتونی انتخابش کنی)

من می‌دونم مقصر دخترخالمه ولی خواهرشوهرم خیلی دیگه تند رفته 

الآنم من موندم بینشون این زنگ میزنه گلایه اون زنگ میزنه گلایه 

این کاربری دست چند نفره 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بیخیال دخالت نکن . تقصیر صدرصد دختر خالته . خوشم اومد خواهر شوهرت خوب جواب شو داده . تا کسی باشه دخا ...

من ک میگم اون مقصره ولی خواهرشوهرمم خیلی جنگی برخورد کرده حداقل حرمت فامیلی نگه می‌داشت و 

این کاربری دست چند نفره 
2738

نه تند نرفته. حرف دخترخالت حتی خطاب به اشخاص نزدیک و صمیمی هم زشته چه برسه به کسی که هیچ شوخی با هم ندارن. بعدم که مودبانه جوابشو دادن باز مسخره کرده😐

ببخشید الان فکر میکنی منم تند میرم ولی ایشون شوخ نیست بیشعوره

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
دخترخالت واقعا بدحرف زده ب اون چ  بنظرم طرفه خاهرشوهرتوبگیر

طرف هیچکدوم نگرفتم هرکدومم گلایه کردن گفتم چی بگم والا خودتون میدونید ولی تو دلم میگم کاش خواهرشوهرم کمی ملایم تر برخورد میکرد

این کاربری دست چند نفره 
طرف هیچکدودمو نگرفتم ولی راستش خجالت زده شدم از رفتار خواهرشوهرم  کمی ملایم تر ب حرمت فامیلی م ...

دختر خالتون اول فضولی کرده و تیکه انداخته

بعدم دوباره، مسخرش کرده

به نظرم خواهرشوهرت خوب جواب داده

به هر دوشون بگو خودتون جواب هم رو دادین، به من ربطی نداره

به خواهر شوهرت هم بگو حق میدم، شوخی دختر خالم جالب نبوده

خواهرشوهرت ک با دختر خالت نسبت فامیلی نداره که مراعاتشو میکرد مشخصه دخترخاله ی جلف و سبکی داره حقش بود یه تلنگر بخوره و خودش بشینه سرجاش بعدم توهینی بهش نکرده که میگی تند رفته خیلی با شدت بیشتری حقش بود جوابشو بده

2706