2752
2734
عنوان

خواهرشوهرم خیلی تند نرفته ب نظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 831 بازدید | 49 پست
میتونم برم بگم کیو فالو کنید بگو نکنید ؟خواهرشوهرم ی پیج پابلیک باز کرده  و پیج بازه هرکس می‌تو ...

عزیزم چرا خودتون رو‌ میزنین اون راه؟

اگه دختر خالتون فقط پرسیده بودن دست پسره ؟ میشد با جمله کارگاهی شما تموم‌کرد 

اما دختر خالت ادامه داده که خودت رو‌جمع کن بشین سر جات 

فقط نمیشه در جواب گفت کاراگاهی شما 

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
نه میدونی تو دلم خجالت میکشم  از این فامیل داغون هم از این برخورد جنگی این یکی ک همه میگید حقش ...

اگه کسی پرسید بگو آره با دخترخالم صحبت کردم منظوری نداشت و اونم ناراحته که فلانی حرفشو بد برداشت کرده 

ولی در کل طرف دخترخالتو نگیر ،بهش بگو کارش خوب نبود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استاتر شما هم اخلاقت مثل دخترخالته ها .. سه صفحه رفته جلو همه هم گفتن حق با خواهرشوهرت .

بعد خالم زنگ میزنم گله بعد مادرم  به همه میگم ب من ربطی نداره بد گفته بد شنیده حقش بوده ولی قطعا خالم دلخور میشه مادرم ی جور مادرشوهر ی جور 🤣من موندم این وسط ب خدا 

این کاربری دست چند نفره 
اگه کسی پرسید بگو آره با دخترخالم صحبت کردم منظوری نداشت و اونم ناراحته که فلانی حرفشو بد برداشت کرد ...

اره همین کارو باید بکنم 

میدونش شخصیت من اینجوری ک خیلی رعایت طرف مقابل رو میکنم ک‌خوب درست نیست قطعا 

این کاربری دست چند نفره 
2731