2733
2734

از چه انتشاراتی بگیرم که ترجمش هم خوب باشه؟ 

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ترجمه ارسلان فصیحی رو فقط دیدم نشر ققنوس اگر ترجمه دیگه ای هم هست ممنون میشم دوستان بگن

خوب بود ترجمش؟ 

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 
2731

واقعا چرت و پرت ، قسمت شمس و مولاناش به شدت نامفهوم ، در آخرم اینجور تموم میشه که زنه با شوهر و بچه همه چیشو ول میکنه میره پی پیدا کردن عشق جدید تو زندگیش😐 به نظرم چیزی جز ترویج فساد نداشت 😐

واقعا چرت و پرت ، قسمت شمس و مولاناش به شدت نامفهوم ، در آخرم اینجور تموم میشه که زنه با شوهر و بچه ...

در مورد مولانا و شمسه مگه؟؟؟ 

من اینو نمیدونستم.. فکر کردم درباره زندگیه.. 

یعنی نگیرم؟ یکی میگه بگیر یکی میگه نگیر

من ترجمه خانم زهره قلی پور از نشرآلیسا رو خوندم روان بود

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
چون ترجمه دیگه ای ندیدم نمی تونم مقایسه کنم ولی بد هم نبود

اهاا ممنونم

من ترجمه خانم زهره قلی پور از نشرآلیسا رو خوندم روان بود

مچکرم

در مورد مولانا و شمسه مگه؟؟؟  من اینو نمیدونستم.. فکر کردم درباره زندگیه..  یعنی نگیرم؟ ...

هر کتابی ارزش یک بار خوندن رو داره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
در مورد مولانا و شمسه مگه؟؟؟  من اینو نمیدونستم.. فکر کردم درباره زندگیه..  یعنی نگیرم؟ ...

اره قسمت اول کتاب در مورد شمس و مولاناست قسمت دوم در مورد یه زن آمریکایی در کل چرت ترین چیزیه که یه آدم میتونه بخونه

اصلا اینطور نیست این یه حرف کلیشه ایه

نظر منه 

کلیشه یا هر چیزی

2706