2733
2734
عنوان

ناهار امروزم واقعا باب دل عشقم بود🥰📸

| مشاهده متن کامل بحث + 2343 بازدید | 88 پست
چجوری پختی

کتف و بال رو داخل پیاز و نمک و زرد چوبه و فلفل سیاه و قرمز و سس مایونز و اویشن و پودر گل محمدی و رزماری گذاشتم دوساعت

بعد با شعله کم سرخش کردم زعفرون غلظ دم کردم برنح ابکش کردم و بعد با زعفرون قاطب کردم و دم دادم 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
ماست جاشیر نفهمیدم چیه ،راستی نوش جان 

فدات

جاشیر ی گیاهه تو کوه سبز میشع چون طبع گرم داره میریزم داخل ماست تا سردی ماست رو کم کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا برنج همش زرده؟ ب کلش زعفرون زدی ؟؟  . خسته نباشی واقعا خوشگله ،خوش طعم هم هس صدرصد

فدای تو عزیزم 

اره عزیزم وقتی ابکش کردم ب همش زعفرون زدم

2728
 فدات جاشیر ی گیاهه تو کوه سبز میشع چون طبع گرم داره میریزم داخل ماست تا سردی ماست رو کم کنه

اها نشنیده بوده گفتم شاید اشتباه تایپی ه خاکشیر ریختی تو ماست 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
نوش جان اون کتف و بال رو بنظرم خالی خوشمزه تره بخوری تا با برنج

اره شوهرم خالی خورد😂

و منی ک عمل لوزه کردم و فقط آبمیوه با بستنی میخورم😐

وای عزیزم ببخشید 

چندسالته ک. لوزه عمل کردی منم لوزه دارم میترسم عمل کنم بمیرم😐

2740
ماست جاشیر؟

جاشیر ی گیاهه تو کوه سبز میشه طبع گرمی داره برای طبع سرد ماست میزنم بهش

2706