2737
2739

من داستان دفتر حقوقی شو برای یه وکیل خبره گفتم ... 

گفتن که این کار پولش حرامه ، همینجوری که میری بالا میوفتی پایین و همینطور هم شد 

خانکی چند میلیارد ضرر کرد ، سر اون کار 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه جا سردراورده 

موسسه حقوقیش جمع کرده شرکت ای تی زده هتل سهره وردی ،هتل در شامل و...

داروخونه داره 

اموزش کاری و بیزنسی می ده 

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 
2731
اه اون دختره که همش داد میزنه؟ فکر میکنه مثلا خیلی جذاب میشه اونطوری راستی اصلا به حرفاش و پکیجاش ا ...

فقط بازاریابی و جذب خوبی داره وگرنه هیچ پخی نیست 

دوره هاش همه کلاهبرداریه 

2740
همه جا سردراورده  موسسه حقوقیش جمع کرده شرکت ای تی زده هتل سهره وردی ،هتل در شامل و... داروخو ...

داروخانه نداره... 

برای گذروندن طرح می‌ره داروخانه

من داستان دفتر حقوقی شو برای یه وکیل خبره گفتم ...  گفتن که این کار پولش حرامه ، همینجوری که م ...

داستانش چی بوده مگه؟چیشده؟

یعنی ازش درآمدی نداشته؟

من فقط دوست دارم این شغل هاش چجوری هستن 

داستانش چی بوده مگه؟چیشده؟ یعنی ازش درآمدی نداشته؟ من فقط دوست دارم این شغل هاش چجوری هستن 

این درواقع سرمایه گذار هست 

مثلا همون هتل سهروردی ، این سرمایه داده یکی که تحصیلات هتلداری ، داره اداره می‌کنه اونجا رو 

همه جا سردراورده  موسسه حقوقیش جمع کرده شرکت ای تی زده هتل سهره وردی ،هتل در شامل و... داروخو ...

😂😂

شرکت ای تی چجوریه؟چیکارا میکنه؟

جریان هتل ها چیه؟،😂

شرکت حقوقی چرا جمع کرد 

2706