2737
2734
عنوان

پسری ک خیلی گیر میده

298 بازدید | 32 پست

من ی مدته با ی پسر اشنا شدم بعد این پسره خیلی بهم گیره میده به راه رفننم گیر میده ب طرز لباس پوشیدنم ب راه رفتنم گیر میده ب لاغر بودنم گیر میده میگه همیشه باید خوشبو باشی همه جات بوی خوب بده 

منم سعی میکنم رعایت کنم حتی باشگاه هم رفتم بخاطرش دیگ نمیدونم 

حتی میگه اگه ازدواج کردیم باید خونمون همیشه تمیز باشه راستش منم ب خودم میرسم ولی واسه خونه خیلی تمیز نیستم حساس باشم نمیدونم چیکار کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ببین راه حل میدم بهت امشب ساعت ۹ شب بزارش دم در 

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین

تیپ و ظاهر خودش چطوره مرتبه تمیزه...

مثلا دندونهاش تمیزن بوی عطر میده

کفشاش همیشه تمیزه؟

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2740

والا شوهر من نظامی ام هست اینطوری نیس گیرنمیده دراین حد 

اونوقت اسم نظامیا بددرفته فقط🤦🏼‍♀️

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2706