2733
2739

چند روز پیش تاپیک زدم که ۹ سال ازدواج کردیم و شوهرم نمی‌ذاره بچه بیاریم

ولی الان ۵ روزه که پریودم عقب افتاده اصلاً تجربه عقب افتادن پریودی ندارم سیکل من ۲۸ روز است

دوتا بیبی چک گذاشتم منفی شد 

به پزشکم زنگ زدم و اونو در جریان گذاشتم بهم گفت برو آزمایش بتا بده اگر منفی شد بیا تا برات آزمایش بنویسم

الان خیلی میترسم مثبت شه 

اصلا امادگیشو ندارم استرس دارم دست و پام یخ کرده😭😭😭

چکار کنم به نظرتون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐😐😐مگه دایناسور قرار حمله کنه

اگه باردار هم باشه هدیه خداست شکر کن و خوشحال باش

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
2728
2738

باردار نیستی

همه اوایل بارداریشون این حسو دارن منم حدود یه هفته فهمیدم باردارم شبا از استرس خواب ندارم....

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂

نگرانی نداره که البته طبیعیه اولش استرس داشته باشی ولی بعدش همه چی درست میشه ایشالا هر چی خیره 

ولی اگه باردار بودی بیبی چک باید مثبت میشد 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2706