2733
2739
عنوان

ا چقدر این دخترا خودشون بی ارزش میکنن حالم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1679 بازدید | 67 پست

حالا فهمیدم پس همینارو می‌دن به پسرا پسرا رو هار کردن وقتی یه  پسره رو پس میزنم محلش نمیزارم میادمیگ هزارتا دختر برام جون میدن انقدر ازاینحرفا متنفرم

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قصد تمسخر نداشتم فقط میخاستم بگم پسره نه پول داشت گه قیافه قد نه اخلاق  که دختره خودش اینقدر ذل ...

اون که بله ولی بازم قابل قبول نیست بگیم فلانی قیافه نداشت و ۱۶۰ سانت بود و خیلیا هستن با این شرایط جسمی تاپیک شما رو میخونن، شاید دوست دختر نداشته باشن اما خیلی دلشون میشکنه که انگار اینا نباید حق زندگی کردن و ازدواج داشته باشن

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
گلم جواب  آزمایش اسپرم تو حیطه کاری من نیست  من پرستار بیمارستان بخش اورژانسم

ممنون عزیزم 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
2731

تو وزن اشتباه کردی ...

مثلا یه پسره ۷۰ کیلوئه شبیه ۴۰ کیلویی ها میشه و یه دختر ۵۰ کیلوئه ولی چاق نشون میده😂

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
🫥🫥🫥وای چ دختر هولی

شاید عاشقش بوده 

هول به کسی میگن که از همه خوشش میاد 

نه از یک نفر 

خدایا با نام تو شروع میکنم ❤️ بهم نیرو و انرژی بده 🌱🌱🌱🌱بهم کمک کن طاقت بیارم 🦋 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 🫂من از اونا و تو بهترم🌱 💪 تجربه ثابت کرده که از شکست خورده ها موفق های پوست کلفتی در میاد🌱🌹🌹🌹🌹🌹🌹موفق ترین افراد شکست های بزرگی رو تجربه کرده ان🌱🌹🫂زمان از چیزی که فکرش رو میکنیم سریع تر میگذره ❤️🦋