2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه خوبهههه قیمتاش  کاش دستگاهش خوب باشه برم خلاص شم از شر مو😤

منم بلاخره بعد از يك سال فك كردن ميخوام برم و راحت شم!!! قبلا از اينكه ميگفتم ليزر روي رحم تاثير ميذاره ميترسيدم برم و خدايي نكرده بچه دار نشم،ولي الان كه ني نيم به دنيا اومده ميخوام برم ديگه

تو اينترنت در مورد دستگاهشم سرچ كردم ديدم خوبه...فقط خداكنه نگن چون بچه شير ميدم نميشه ليزر كنم🙄🙄🙄

منم بلاخره بعد از يك سال فك كردن ميخوام برم و راحت شم!!! قبلا از اينكه ميگفتم ليزر روي رحم تاثير ميذ ...

بسلامتی عزیزم

منم مامانم مخالفه ولی با اینکه پر مو نیستم بازم اذیت کنندست دوس دارم برم لیزر

یعنی هیچکس لیزر نمیره؟ همه پشمالویین؟😂

من 3 جلسه با الکس 2017 لیزر کردم توی یه کلینیک توی سعادت آباد کامل موهام رفت الان دیگه باید هر 6 ماه یکبار برم کلینیک دکتر مجیدی شمارشم 22135997 اگه بخوای خود دکتر هم برات لیزر میکنه

من خیلی تحقیق کردم درباره لیزر و دستگاههایی که برای پوست ما ایرانیا خوبه بهترینش همین الکسه بعدشم دستگاه هر چی نو تر باشه تاثیرش بهتره و اینکه جایی که میری از تعداد شات کم نذاره بعضی جاها یکی در نیون میزنن 

من 3 جلسه با الکس 2017 لیزر کردم توی یه کلینیک توی سعادت آباد کامل موهام رفت الان دیگه باید هر 6 ماه ...

از الکس منظورت همون الکساندرایت؟

ببخشید جلسه ای چند؟من برای بیکینی میخوام

از الکس منظورت همون الکساندرایت؟ ببخشید جلسه ای چند؟من برای بیکینی میخوام

بله بهترین دستگاه همین الکسه 

من کل بدنو 550 رفتم بیکینی رو نمیدونم ولی تو پیج اینستا میتونی قیمتهاشو ببینی 

آدرسش drfmajidi

دکترش خیلی منصف و مهربونه و دقیق لیزر میکنه 

من خواستم خودش انجام بده چون اپراتورها اکثرا تایم نمیذارن و از شات کم میذارن 

بچه ها حواستون باشه هر جایی که قیمتهاش ارزونه لزوما کارشون خوب نیست بعضی جاها از دستگاههای دیگه مثل دایود استفاده میکنن بجای الکس و چون خیلیا تشخیص نمیدن کلی پول و وقتشون هدر میره  

دستگاه الکس باد سرد میده یکی از راههای تشخیصش اینه