2733
2734
عنوان

با یه پسره داشتیم اشنا میشدیم...

228 بازدید | 14 پست

جلسه سوم اینا بود رفتیم بیرون 

بعد خواست چندباری دستمو بگیره من گفتم نمیشه زوده ما هنوز همو نمیشناسیم

بعد انقد ناراااااحت شد اصلا تا اخر مسیر باهام حرف نزد گفت منو کوچیک کردی و فلان  

توقع داره من ندیده نشناخته دستشو بگیرم؟

چشونه اینا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

هنوز نه به داره نه به باره برات ناز میکنه؟!!!

مسیرو باهاش ادامه نمیدادی. میگفتی ببخشید من یه سری حریمها و یه سری معیارها دارم شما نه توان احترام به اولی رو داری نه ویژگیهای دومی رو. خداحافظ.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2740
هنوز نه به داره نه به باره برات ناز میکنه؟!!! مسیرو باهاش ادامه نمیدادی. میگفتی ببخشید من یه سری حر ...

ببین اصلا باهام حرف نزد تا اخر مسیر 

هرچی میگفتم بیا حرف بزنیم درموردش و درمورد معیار هامون تو رابطه 

هی میگفت نه نمیخوام حرف بزنم من توقع نداشتم فلان 

منم اخرش رفتم خونه زنگ زدم گفتم ما ب هم نمیخوریم معیارامون فرق داره

خب تو کعه نذاشتی بگیره از کجا میدونی میخواست نوازش کنه

الان فازت چیه ؟ دنبال چی ای؟ سعی میکرد هی لمس کنه دستمو به طریق مختلف 

من نه مذهبی ام نه هیچی ولی دلم نمیخاد قرارای اول پسر لمسم کنه 

ببین اصلا باهام حرف نزد تا اخر مسیر  هرچی میگفتم بیا حرف بزنیم درموردش و درمورد معیار هامون تو ...

اشتباه کردی نازشو کشیدی. خیلی خیییییلییییی اشتباه کردی.

اولا یه بار همین کاری که گفتم رو بکن ببین چطور خود طرف میفته دنبالت و التماس میکنه.

دوما مهمترین معیار شخصیت و مردونگیه. کسی که برای خودش احترام قائل نیست و وقتی میگی نه، نمیفهمه و آزارت میده که مجبور شی؛ تازه اونم با ناز کردن؛ قابل تکیه کردن نیست و همون لحظه کنسله. یعنی حتی بعد از اینکه عذرخواهی کرد هم نباید قبول کنی چون ذاتش همونه و فعلا دیده نمیشه ادا درمیاره.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2706