2733
2739
بسلامتی ..آره فعلا نمیارم شوهرمم آدم نیس امیدی به زندگیم ندارم کلا شاید بعدا جدا شم

هرچی صلاحه از خدا برات میخوام گلم انشاالله همسرتم سر براه بشه 🌺

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است 💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات

ورزش میکنی؟

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
2731
اره تو خونه 

عزیزم با کدوم برنامه ورزش میکنی ؟؟ میشه اسمشو بگی؟؟

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
با برنامه نیس چهار تا حرکت اسکوات ..وپل باس.ن ..و دوتا حرکت برا بغل ران میزنم با دمبل 

مرسی