2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منظورت اینه به هم معرفی شدن و جلسه اول بیرون قرار بذارن؟؟ اگه منظورت اینه خیلی خیلی بهتر از اینه که جلسه اولو بیان خونه! کلی تدارک میبینی بعد طرف با دست خالی پا میشه میاد خونه‌ات قیافه‌اشم شبیه بقیه پول خیارشوره!! منظورم از تدارک همون تمیزکاری خونه و میوه و چای هستش تو هر خونه‌ای میوه هست ولی زور داره واسه آدم

اگرم منظورت اینه یه مدت آشنا بشن بعد به خانواده‌ها بگن کاملا مربوط به خود شخص میشه نمیشه گفت انجام بده یا نده

منظورت اینه به هم معرفی شدن و جلسه اول بیرون قرار بذارن؟؟ اگه منظورت اینه خیلی خیلی بهتر از اینه که ...

وا ینی خانوم واسه یه پذیرایی ساده به داداشم گفته بیرون آشنا بشیم!🤦🏼‍♀️

2740
وا ینی خانوم واسه یه پذیرایی ساده به داداشم گفته بیرون آشنا بشیم!🤦🏼‍♀️

ببین فقط بحث پذیرایی نیست من خیلی بهم مورد معرفی میشد بخدا شاید در هفته دو تا میومدن بعد هر دفعه که نمیشد و یا من نمیپسندیدم یا اونا اعصابم بهم میریخت همچینم پذیرایی ساده‌ای نیست وقتی خانواده پسر جلسه اول دست خالی میان خونه مردم و به خودشون زحمت نمیدن یه بسته شکلات یا یه کیلو شیرینی بیارن چون میترسن نپسندن و پولشون سوخت بشه زشت نیست؟! فکرکردبن فقط داداش شما خواستگار ایشونه؟! الان خیلیا جلسه اولو میرن بیرون دیگه مثل قدیم نیست

ببین فقط بحث پذیرایی نیست من خیلی بهم مورد معرفی میشد بخدا شاید در هفته دو تا میومدن بعد هر دفعه که ...

بیرون رفتن که از نظر من بهتره حتی من دوست دارم شماره همو داشته باشن یه تایمی حرف بزنن چه ایرادی داره

خب خانواده مذهبی هستش

اشکال نداره یکم مدت نامزادی رو بیشتر کنین 

کسی رو همراه خودت ببر .. مادر ..برادر .. پدر 

مثلاً گیر ندن. . .  تنهایی دیگه عقد باشین اجازه میدن     اونجا دیگه جسارتا خرش از پل گذشته 🤧😂

تنها قرار اول رفتن پارک فک کنم بعد اونم باز قرار گذاشتن بعد ک اوکی دادن خانواده ها رفتن

من بش گفتم ببره رستوران البته ماماناهم میان و گفتم کت و شلوار بپوشه و رسمی تر برخورد کنه

من بش گفتم ببره رستوران البته ماماناهم میان و گفتم کت و شلوار بپوشه و رسمی تر برخورد کنه

ن چرا رستوران اول برن بیرون حالا بستنی ابمیوه ایم مبخورن ببینن اصلا از هم خوششون میاد جلسات بعد رستوران برن

2706