2733
2739
عنوان

این رفتار پسر تو اشنایی

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 40 پست
اتفاقا این پسرا خیلی بهترن تا پسرای دریده که به روز نکشیده میگن عشقم و قربونت برم این دسته معمولا د ...

دقیقا

من کلی معرفی داشتم هیچکس صمیمی صحبت نکرد باهام چون خودمم نمیپسندم و کاملا رعایت میکنم

بعد یه نفر پاپیش گذاشت خیلی ادعا داشت من نمازخونم مذهبی‌ام و فلان بماند که به چهره‌اشم حتی نمیومد مذهبی باشه وای یه هفته چت کردیم همون دفعات اول میخواست منو قورت بدههههه داشت راهو باز میکرد واسه لاس زدن و حرفای جنسی واقعا حالم ازش بهم خورد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
لحنش خوبه نسبتا ولی اونقدرتم گرم نیس شایدم چون تو اشناییای قبلی پسرا خیلی بیشتر گرم میگرفتن و صمیمی ...

بنظرم صرفا میخواد هول و عجول بنظر نرسه و تورو فراری نده‌.‌.

خود من پسری زود بره تو فاز عزیزم و عشقتم و اسم بچمون چی باشه بدم میاد...دوست دارم اروم اروم و به موقع اینا رو بگه....

شاید اونم رو این حساب کرده.....

دوست نداشتن رو با این حساب نکن

به امید روز های بهتر ادامه میدم....
دقیقا من کلی معرفی داشتم هیچکس صمیمی صحبت نکرد باهام چون خودمم نمیپسندم و کاملا رعایت میکنم بعد یه ...

من خودم‌با اینکه مذهبی نیستم و از پسرای مذهبی و خجالتی و غیرتی که مثلا به لباس گیر بدن بدم میومد ولی چند وقته از این‌مدل پسرا خوشم اومده🤣🤣

Just do it
دقیقا من کلی معرفی داشتم هیچکس صمیمی صحبت نکرد باهام چون خودمم نمیپسندم و کاملا رعایت میکنم بعد یه ...

راستی شما رو جطور معرفی میکنن؟ مثلا کی معرفی میکنه؟ و تو اشنایی با طرف معذب نمیشید؟ من تاحالا تجربه نکردم ولی فکر اینکا خودم با یک پسر غریبه بخوام به قصد ازدواج حرف بزنم یه جوریهه

Just do it
2740
من خودم‌با اینکه مذهبی نیستم و از پسرای مذهبی و خجالتی و غیرتی که مثلا به لباس گیر بدن بدم میومد ولی ...

به لباس گیر دادنو نمیپسندم زیاد ولی پسری که حد خودشو بدونه خیلی بهتره تا این هولا که نرسیده دنبال لاسیدنن

انقدر ادعا داشت روزی یه صفحه قرآن میخونم(بهش نمیومد)بعد آمارش خرررااااابا😐اتفاقا رو آرایش کردنم حساس بود بیشتر بخاطر پوشش و محجبه بودنم اومده بود خودش دوراشو زده بود

به لباس گیر دادنو نمیپسندم زیاد ولی پسری که حد خودشو بدونه خیلی بهتره تا این هولا که نرسیده دنبال لا ...

منم اره به لباس گیر دادن رو خوشم‌نمیاد خود دختره باید متعارف لباس بپوشه

چون‌مامان بابامو دیدم سر این قضیه البته دیگه بابام‌حریف مامانم نیست😂

Just do it
بزار راحت باشه لطفا.به موقعش اگر خودش بخواد صمیمی میشه.من خودم بدم میاد وقتی خواستگارام میگن زودتر گ ...

خب چطوری اشنا شیم پس

اینطوری هرروز سلام احوال پرسی بدون صمیمیت تا دو سال طول میکشه همو بشناسیم 

2706