2737
2739
ملت بقرااااااان رد دادن حالا باسنش بزرگ باشه یا کوچیک چه فرقی می‌کنه آدم مغزش باید کار کنه😏

این پستت چقدر هم خونی داره با تاپیک آخرت..

زدی به هدف

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
تخته دیگه یعنی ربطی به چاق و لاغر بودن نداره چاقم بشه فرم بدنشه دیگه تغییری نمیکنه مگر با ورزش

اتفاقا من چاق شم پایین تنم پر میش فقط دریغ از یکم شکم و پهلو کمرم باریک .قبلا چاقتر بودم عالی بود پایین تنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا من چاق شم پایین تنم پر میش فقط دریغ از یکم شکم و پهلو کمرم باریک .قبلا چاقتر بودم عالی بود پا ...

منم همینطورم ولی اصلا چاق نمیشم پایین تنمم پر نیس مثل بقیه بدنمه ولی برجسته اس کمی

:|
2731
این پستت چقدر هم خونی داره با تاپیک آخرت.. زدی به هدف

منم مثله اون آخونده ببین که به مردم گفت هرکسی بچه ش بشاشه رو فرش باید فرشو قیچی کرد

اومد خونه دید فرشش جر خورده به زنش گفت چرا این شکلی شده این گفت خودت گفتی الان توی مسجد

گفت بیشعور من اونو برا مردم گفتم نه خودمون

حالا توام فرض کن من دختر این آخوندم و آذمی هستم پلید و خبیث و نکبت و آشغال و لجن بی همه چیز 

وای نگو هم قدیم اسی منم تو برنامه مانکن زدم گفت وزن ایده الم باید ۵۹ باشه الانه ۶۴ام 😭😭😭😭

عه حالا من آرزومه بشم ۶۳ عالی میشم ..انشالا بچه دار شم بشم

منم مثله اون آخونده ببین که به مردم گفت هرکسی بچه ش بشاشه رو فرش باید فرشو قیچی کرد اومد خونه دید ف ...

من که چیزی متوجه نشدم ولی آرزو میکنم موفق باشی عزیزم انگار حالت عادی نداری 

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
2738
عه حالا من آرزومه بشم ۶۳ عالی میشم ..انشالا بچه دار شم بشم

همون دیگه دوتا زایمان داشتم ببین هیکلم دقیا تو ولی به خاطر زایمان شکم آووردم 😭😭😭😭

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
همون دیگه دوتا زایمان داشتم ببین هیکلم دقیا تو ولی به خاطر زایمان شکم آووردم 😭😭😭😭

عیب نداره خوبه وزنت برا دوتا زایمان  من هنو بچه نیوردم خب توهم حتما قبل بچه مث من بودی

من که چیزی متوجه نشدم ولی آرزو میکنم موفق باشی عزیزم انگار حالت عادی نداری 

آره همین حالا از دیوونه خونه آزاد شدم

البته آزاد نه هااا 

من چون تو بخش انفرادی بودم زنجیر پاره کردم و فرار کردم اومدم خونه عمه ام

دلم برات تنگ شده بود الان دارم باهات چت میکنم🙄

عیب نداره خوبه وزنت برا دوتا زایمان  من هنو بچه نیوردم خب توهم حتما قبل بچه مث من بودی

قبل بچه ۵۶بودم انشاالله خدا دامنتو سبز کنه چند وقته ازدواج کردی

قوربونت عزیزم😘دوساله ..

آخی عزیزم خوشبخت باشید فعلا لذت ببر از زندگی وقت زیاده برا بچه داری من ۱۶ساله ازدواج کردم پسر بزرگم ۱۴ سالشه البته هم زود ازدواج کردم هم زود باردارشدم😬😬😬

آخی عزیزم خوشبخت باشید فعلا لذت ببر از زندگی وقت زیاده برا بچه داری من ۱۶ساله ازدواج کردم پسر بزرگم ...

بسلامتی ..آره فعلا نمیارم شوهرمم آدم نیس امیدی به زندگیم ندارم کلا شاید بعدا جدا شم

2706