2737
2734
عنوان

مادر شوهرم میگه عروس آوردم که برام نوه بیاره🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 962 بازدید | 68 پست
یه دفعه نشست باهام جدی صحبت کرد بچه بیار ستون زندگیته ریشته کسی نمیتونه بیرونت بندازه باهات بد حرف ب ...

شما شرایط خودتو بسنج و

شرایط همسرتون رو بسنج

درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد فن هوتن می باشم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه دفعه نشست باهام جدی صحبت کرد بچه بیار ستون زندگیته ریشته کسی نمیتونه بیرونت بندازه باهات بد حرف ب ...

اتفاقا بچه فاصله هم میندازه عزیز

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔

بازم به هفته ای گذشت از اون حرفش منم چیزی نگفتم فقط گوش میکردم

تا یه هفته از اون حرفش که گذشت گفت خبری شد؟

گفتم ن 

گفت میخواین ببرمتون دکتر ؟ 

گفتم چیزی نیست که بخوام برم دکتر هنوز اقدامی نکردم که بگم مشکلی هست

گفت اقدام کنین خب ی موقع میبینی مشکل هست ببرمتون دکتر

حالا انگار که مشکلی باشه خودم نمیتونم با شوهرم برم مشکلمو حل کنم نمیتونم برم دکتر

اووووف از این حرفاا

2731
نفهمیدم چی فرستادی چون مربع مربع اومده😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔
اتفاقا بچه فاصله هم میندازه عزیز

بخدا دیگ نمیتونم خسته شدم از بس بهم حرف زد منم آدمم تا ی جایی تحمل دارم آخه 

منم به سنم نگاه میکنم از ی ظرف میگم بزار یکم با شوهرم دوتایی باشم برم بیام بگردم فعلا خودمون باشیم

2740
بازم به هفته ای گذشت از اون حرفش منم چیزی نگفتم فقط گوش میکردم تا یه هفته از اون حرفش که گذشت گفت خ ...

😳😳

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بازم به هفته ای گذشت از اون حرفش منم چیزی نگفتم فقط گوش میکردم تا یه هفته از اون حرفش که گذشت گفت خ ...

ب حرفش گوش ندهههه اون برای دل خودش میگههه بیخیال هرکسی زندگبه خودشو داره چرا ذهنتو درگیرش میکمی وقتی شوهرتم باهات هم عقیدس و بچه نمیخاد بیخیاله بقیه 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
بخدا دیگ نمیتونم خسته شدم از بس بهم حرف زد منم آدمم تا ی جایی تحمل دارم آخه  منم به سنم نگاه م ...

اره بابا خودم بعد دوسال زندگی مشترک بچه دار شدم اصن فکر بچه نباش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راست گفتم خو مادرشوهری که دخالت کنه باید بهش فحش داد😂😐

و خواهر شوهرو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هی جواب میدی اونم هی میپرسه سرتو مینداختی پایین که بفهمه ناراحت میشی بعدم به شوهرت بگو درست نیست این ...

همسرم و مادرش خیلی اول زندگی سختی کشیدن تا به اینجاها رسیدن حالا نمیخوام که ی حرف من ناراحتی تو زندگیش بنداره

2706