2733
2734
عنوان

دل دردسگی پریودی😐😐😐😑

138 بازدید | 26 پست

۲۱ روز سیپترون کاپپاند خوردم بعد پنج شیش روز هم پریود شدم.

حالا روزاول پریودیمه دارم از دل درد مبمیرم چیکارکنم

بخاطر قرص هست؟ ازدرد نمیتونم بشینم کمککک

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همین قرص میخورم طبیعیه قرص مفنامیک اسید بخور 

ممنون عزیزم

ببخشید پریود رو کم وزیاد میکنه؟

آخه دل دردش خیلی زیاده من قبل مصرف این قرص اینجوری نبودم اصلا

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
2731
کیسه آب گرم بزار رو شکمت چایی دارچین و نبات بخور

چشم

خوابگاهیم امکانات ندارم فوقششش چایی ونبات وخاکشیروشیروخرما دارم

صبح شیروخرما خوردم

ممنون عزیزم ببخشید پریود رو کم وزیاد میکنه؟ آخه دل دردش خیلی زیاده من قبل مصرف این قرص اینجوری نبو ...

من الان چند دوره ک میخورم دو تا سه روز اول درد دارم مخصوصا سومین روز 

بخاطر کیست میخوری؟

طبیعیه منم خیلی درد میکشیدم اولا باز مخصوصا با قرص دوفامد

"میگفت چشمم آب نمیخوره من احمق بودم بازم نگاش کردم.."
چشم خوابگاهیم امکانات ندارم فوقششش چایی ونبات وخاکشیروشیروخرما دارم صبح شیروخرما خوردم

اگه دیدی خیلی درد داری و خونریزی زیاده برو درمانگاه بهت ی سرم بزنن

من الان چند دوره ک میخورم دو تا سه روز اول درد دارم مخصوصا سومین روز  بخاطر کیست میخوری؟ طبیع ...

وای خدابخیر کنه پس

چون قرص هارو تاره شروع کردیم اینجوری میشه؟

من کلا دوسال پیش کیست هموراژیک داشتم ترکید

وهمیشه هم پریودام نامنظم وماه پیش هم ک لکه بینی بین سیکل ها....

2740
اگه دیدی خیلی درد داری و خونریزی زیاده برو درمانگاه بهت ی سرم بزنن

خونریزی معمولی اما دل درد🥺🥺

عزیزم قرار بود بری سونو و آزمایش رفتی اره؟

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
عزیزم قرار بود بری سونو و آزمایش رفتی اره؟

سلام گلمم

نه نرفتم🥲باخودم گفتم ولش کن حالا ک دارم قرص واینامو میخورم 

اونجوری باید کلی هزینه آزمایش وسونو بدم آخه

سلام گلمم نه نرفتم🥲باخودم گفتم ولش کن حالا ک دارم قرص واینامو میخورم  اونجوری باید کلی هزینه ...

مگه میدونستی چه قرصی باید بخوری ؟ قبلا دکتر رفتی 

اگر بیمه هستی که پولی نمی‌خواد زیاد 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
مگه میدونستی چه قرصی باید بخوری ؟ قبلا دکتر رفتی  اگر بیمه هستی که پولی نمی‌خواد زیاد

یه نوبت آنلاین گرفتم مشکلمو گفتم دکتر گفت سیپترون بخور برای سه ماه نوشته

ازمایش خون وسونوی کامل هم نوشته حالا شاید یروزی لونارک هم رفتم بدم🥲

وای خدابخیر کنه پس چون قرص هارو تاره شروع کردیم اینجوری میشه؟ من کلا دوسال پیش کیست هموراژیک داشتم ...

سلام عزیزم اولاش همینجوری هست 

من پلی کیستیک داشتم هنوزم نامنظمه بعد ۱ سال و نیم

سلام عزیزم اولاش همینجوری هست  من پلی کیستیک داشتم هنوزم نامنظمه بعد ۱ سال و نیم

سلام گلم

بعد یکسال ونیم مصرف این قرصه‌؟

2706