2733
2734

من رشتم کامپیوتر نیست و حقوق خوندم

و اینکه بازار کار برنامه نویسی چطوره؟؟

چقدر طول میکشه یاد بگیرم و چه زبان برنامه نویسی بهترع؟

زبان هم باید فول باشیم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

برنامه نویسی شغلیه که تلاش زیادی میخاد.

برنامه نویسی بیشترین بازار کارو بین شغل های کارمندی داره. الان دیگه خیلی از شرکت ها برنامه نویس میخان.

تقریبا برای یادگیری فرانت 4 ماه هر روز 5 ساعت نیازه. برای یادگیری بکند 6 ماه هر روز 5 ساعت. بستگی به زمینه علاقه و کامپیوتریتون داره.

الان بازار کار زبان سمت فرانت react خوبه و سمت بکند C# و php

زبان مهمه ولی نیاز نیست فول باشید. مطالب آموزشی رو به زبان انگلیسی مطالعه کنی خودبخود بعد 6 ماه زبانت خوب میشه.

بیشتر باید خوره باشی

برنامه نویسی شغلیه که تلاش زیادی میخاد. برنامه نویسی بیشترین بازار کارو بین شغل های کارمندی داره. ا ...

ممنونم

میشه لطفا بگید برای برنامه نویسی چه لپتاپی بهتره؟؟؟

برنامه نویسی شغلیه که تلاش زیادی میخاد. برنامه نویسی بیشترین بازار کارو بین شغل های کارمندی داره. ا ...

مشکلی نداره رشتم کامپوتر نیست؟

به مشکل نمیخورم؟

واقعا بازارکار خوبی داره؟؟

مشکلی نداره رشتم کامپوتر نیست؟ به مشکل نمیخورم؟ واقعا بازارکار خوبی داره؟؟

من نصف همکارام توی شرکت، رشته دانشگاهیشون کامپیوتر نبود، ولی علاقه به کار با کامپیوتر رو داشتن. همین علاقه و پشتکاره که شمارو برنامه نویس میکنه.

رفاقتی میگم بهتون، بازار کار خوبی داره. من خودم تا الان بیشتر از 10 تا شرکت کار کردم. همزمان هم بوده. جابجایی هم داشتم. ولی تاحالا نشده بیکار بشم! هرموقع خاستم جابجاشم در مدت یه هفته یه شرکت جدید انتخاب کردم و جابجا شدم.

با لپ تاپ دست دو 10 تومنی هم کارتون را میوفته ولی یه لپ تاپ نو، که نسبتا خوب باشه و اذیتتون نکنه میت ...

تا ۳۰ تومن مشکلی ندارم فقط میخوام یچیز خوب باشه بدونم کدوم بهتره بگیرم

من نصف همکارام توی شرکت، رشته دانشگاهیشون کامپیوتر نبود، ولی علاقه به کار با کامپیوتر رو داشتن. همین ...

من میخوام به عنوان شغل دوم وارد برنامه نویسی بشم چون صبحا کارمندم

خیلی زیاد هم علاقه مندم

ولی اطلاعات کافی ندارم

یه سوال دبگه

ریاضیمون چطور؟

خیلی باید قوی باشه یا با ریاضیات سرکار نداریم؟

2706