2737
2739
عنوان

مادر شوهرم میگه عروس آوردم که برام نوه بیاره🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 1092 بازدید | 68 پست
حتما بگو  اون با مادرش طرف بشع بهتره

باهاش صحبت میکنم

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آدمای بدی نیستن ولی دارن شروع ب دخالت میکنن همین ها میشه دوری ومشکل

مشکل اصلی همه هم دخالت هستش دیگه

خودتو دست کم نگیر

هم بهت اهانت کرده گفته اوردیمت برای بچه اوردن هم تو خصوصی ترین مسائل دخالت میکنه 

همین اول جلوشو بگیر که نگیری زندگیت تمامه 

با سیاست به همسرت بگو جلوشونو بگیره 

مشکل اصلی همه هم دخالت هستش دیگه خودتو دست کم نگیر هم بهت اهانت کرده گفته اوردیمت برای بچه اوردن ه ...

بخدا من ناراحت نبودم گفتم دوست دارم نوشو ببینه ثمره بچشو  و زندگیشو ببینه و حقشه

ولی مبگه بی عرضه ای و عروس آوردم بچه برام بیاره دیگ واقعا زشته و بده

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...
2742

ببین به نظر من مادرشوهرت ادم دلسوز و مهربونی اومد این حرفا رو مادر خود ادمم‌ممکنه بگه اونجایی که داشت نصیحتت میکرد واقعا دلسوز زندگیت به نظرم اومد

بشین کنارش قشنگ بهش دلگرمی بده که پایه زندگیت درسته و فعلا قصد دارین دونفری کیف کنید و خوش بگذرونید بگو که شوهرم هم یکم از مسولیت میترسه و فعلا تمرکزش رو کارشه ،بگو نگران نباشه به محض اینکه احساس کردید والدین خوبی میشید بچه‌دار هم میشید بگو عوضش اون موقع نوه‌ای براتون میارم که سرامد فامیل باشه و بهش افتخار کنید....یه جوری حرف بزن که خیالش راحت شه خلاصه شه

نشدم به شوهرت بگو هرجوری که صلاح میدونه خودش مخالفتش رو اعلام کنه تا این بحث به جاهای باریک نکشیده

ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
بخدا اگ بد بودم باید ی چیزی میگفتم نمیخوام بهونه دستشون بدم و اصلا بدم میاد از بی احترامی اما خودش ب ...

کط گفته اگر جواب بدی بی احترامیه؟؟؟

احترامو به کسی میزارن که لایقشه نه کسی که خودش احتران خودشو نگه نمیداره

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
ببین به نظر من مادرشوهرت ادم دلسوز و مهربونی اومد این حرفا رو مادر خود ادمم‌ممکنه بگه اونجایی ک ...

ممنونم

2740
منکه جلوگیری داشتم پشیمون شدم انشالله که برا شما پیش نیاد

همیشه دلت خوش باشه بهترین ها براتون رقم بخوره