2733
2739
عنوان

وقتی میگن یه خواسته ای به صلاح نیس...

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 54 پست
اگه حکمت داره و ب صلاحمون نیست نباید بزارش سرراهمون

حرف منم همینه

خـدای‌قشنگم♥️گشایشی ایجاد کن برای دل هایی که با بغض صدایت میکنند🍃تاپیک مذهبی و دعا تگم کنین ممنون.و لطفا برای رسیدن به خواسته هام یه حمد بخونین یا صلوات ،ان شاءالله حاجت روا بشید
همین باعث شد ازش بدم بیاد چطور وقتی میتونه کاری برام نمیکنه 

دقیقا 

خـدای‌قشنگم♥️گشایشی ایجاد کن برای دل هایی که با بغض صدایت میکنند🍃تاپیک مذهبی و دعا تگم کنین ممنون.و لطفا برای رسیدن به خواسته هام یه حمد بخونین یا صلوات ،ان شاءالله حاجت روا بشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به زور زیاد  ولی کار اشتباهی کردم و پشیمونم  من ادمیم یه خواسته ای داشته باشم تا وقتی سر ...

چجوری

دعا و ... میخوندی؟

2742

بنظرم یه چیزی بده،نحس،خرابه،اشتباهه،کثیفه و... 

ما گیر می‌دیم بهش،که الا و بلا همینو میخوام،

اشکال از کاست،که اون چیز اشتباه رو میخوایم،و نمیتونیم،تشخیص بدیم که درسته یا نه

بله زندگیم رو هواس

منم

هرچی میخوام مصلحت نیس

بسه دیگه مصلحت مصلحت

بنظرم یه چیزی بده،نحس،خرابه،اشتباهه،کثیفه و...  ما گیر می‌دیم بهش،که الا و بلا همینو میخوام، ...

چرا هرچی میخوایم مصلحت نیس ؟

2740
چرا هرچی میخوایم مصلحت نیس ؟

تو زندگیت نبودم،و نمی‌دونم چجوری گذروندی،

ولی قسم میخورم تا همین الان،چیزایی از خدا خواستم،مثل ثروت،که بهم نداد تو اون زمانی که میخواستم،و شرایط به دست آوردنش بود.

و چیزی رو که نمی‌خواستم بهم داد،که فکر میکردم،خوب نیست و برام بده.و زمان خوب و بد رو برام روشن کرد

بعد از گذشت 10 سال حکمت همه شو فهمیدم.

شاید بهتر باشه دیدت رو عوض کنی،یا راهت رو عوض کنی

مسخرش وقتی نمیشه یعنی نخاسته 

خستم از حکمت و مصلحت و قسمت

کار‌من اشتباه من بد اون میتونست 

شاید باورت نشه ولی من انقد گله کردم از خدا شرمنده شم

ولی باور کن یه دلیلی هست که واست جور نمیشه 

گدر زمان دلیلشو بهت میفهمونه🙂

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
چجوری دعا و ... میخوندی؟

اره خیلی زیادد 

انقده زیاد که باورت نمیشه سجاده پر اشک بود ولی تورو خدا تو اشتباه منو نکن من گند زدم من انقد زوری خواستم که حد نداره🤦‍♀️

انگار خدا رو مجبور کردم درست نبود شب قدر پارسال یه جوری گریه کردم که نزدیک بود از پله های خونمون بیفتم جلوی چشم خودمو نمیدیدم از بس فشار عصبی روم بود معدم کلا عصبی شده انقده دکتر اعصاب و ... الان میرم انقده قرص میخورم روزی هزار بار میگم گوه خوردم چه کاری کردم با زندگیم روح و روانم چه کردم خدا💔💔💔

این نتیجه چیزیه که صلاح نیس 

من واقعا وقتی این همه بلا سرم اومد تازه فهمیدم چرا خدا صلاح دونست که نده ولی من اینجوری افتادم به زجه 

من وقتی به گریه بیفتم و با خدا حرف بزنم یکی دو دقیقه نیس ساعتیه بد جوری از عمق وجودم گریه میکنم هرکی منو ببینه دلش واسم میسوزه 

نمیدونم چرا دل خودم واسه خودم اون روزا نسوخت💔

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
اره خیلی زیادد  انقده زیاد که باورت نمیشه سجاده پر اشک بود ولی تورو خدا تو اشتباه منو نکن من گ ...

من تا یه چیزی رو بزور نگیرم دست بردار نیستم، واقعا نمیتونم بگذرم از خواستم 

این چیزیم که من میخوام اگه نگیرم افسرده میشم بعدش،

رو زندگی ایندمم تاثیر میزاره

میدونم که امکانش هست به صلاح نباشه یا هرچیزی

ولی بازم حالم بد میشه وقتی به این فکر میکنم که اگه حاجتمو نگیرم چطوری بعدش زندگی کنم؟

چی میگی عزیزم من عمرم رفت میخام صد سال نفهمم

ایشالله بهترینا واست اتفاق بیفته ❤

2706