2733
2734
عنوان

نمی دونم از کجا بفهمم پسره.......

139 بازدید | 13 پست

سلام به همکلاسی دانشگاهم علاقه مند شدم از کجا بفهمم کسی تو زندگیش هست یا نه؟

چطور نامحسوس بفهمم؟

دیگه اینکه چطور میتونم پیج اینستاگرامش رو ازش بگیرم به چه بهونه ای؟

آنچه مرا نکشد قوی ترم میسازد⚡☪️

اول بنظرم پیج اینستاشو بگیر بعد بفهم کسی تو زندگیش هست یا نه

پیج اینستاشم راحت میتونی بگیری خیلی از ادما پیج اینستای همو دارن تو هم بگیر و فالو کن و عادی اول رفتار کن

نرو یهو همه پستاشو لایک کن و این چیزا و اگه پستم نداشت یهو همون روز بهش پیام بدی

بذار چند روز بگذره بعد بهش پیام بده و باهاش به عنوان همکلاسی حرف بزن و بعدشم که بهش بگو خوشبحال خانمی که شمارو داره اینجا یا میگه نه کسی تو زندگیم نیست

یا میگه مرسی و میفهمی

لایک خالی نکن در صورتی لایک کن که میخوای جواب بدی🫶😅
اول بنظرم پیج اینستاشو بگیر بعد بفهم کسی تو زندگیش هست یا نه پیج اینستاشم راحت میتونی بگیری خیلی از ...

اینجور بگم خوش به حال خانمی به نظرتون زشت نیست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از خودشو لازم نیست بگیری  از رفیق یا دورو وریاش😈

خب اینجوری که بدتره تازه فکر می‌کنه از بقیه خوشم میاد یا با فلانی مثلا در ارتباطم

خوب غیر مستقیم خودتو میتونی نزدیک کنی و سعی کن مستقیم علاقت رو نشون ندی البته این تو همه صدق نمیکنه ولی خوب بهتره هیچ وقت مستقیم به کسی نگی دوستت دارم و این حست رو با جزوه گرفتن و پیج گرفتن و کم کم نزدیک شدن میتونی به اون برسونی و اگه ازت خوشش بیاد اونم نزدیک میشه بهت .

میگم پیج دورو وری هاش بگیر میری میگردی پیج طربو پیدا میکنی😐

خب همون دیگه

دقیقا این قضیه پیش اومد که میگم

دوستم دقیقا از همین طریق میخواست پیج طرف رو پیدا کنه رفت پیج دو سه تا دوستاش رو پیدا کرد فالو کرد بعد طرف فکر کرده بود با دوست خودش در ارتباطه دوستم

میگم پیج دورو وری هاش بگیر میری میگردی پیج طربو پیدا میکنی😐

بخاطر همین می‌خوام یه جوری غیرمستقیم از خودش پیجش رو بخوام

خوب غیر مستقیم خودتو میتونی نزدیک کنی و سعی کن مستقیم علاقت رو نشون ندی البته این تو همه صدق نمیکنه ...

مرسی الان سعی دارم بیشتر به بهونه جزوه باهاش حرف بزنم

مرسی الان سعی دارم بیشتر به بهونه جزوه باهاش حرف بزنم

خلاصه سعی کن سنگین باشی در عین حال به قول معروف علاقت رو هم نشون بده مستقیم سعی کن نگی و اینکه جنبه طرف هم خیلی مهمه امیدوارم که اگه به درد هم می‌خورید با هم بتونید ازدواج کنید☺️

خلاصه سعی کن سنگین باشی در عین حال به قول معروف علاقت رو هم نشون بده مستقیم سعی کن نگی و اینکه جنبه ...

ممنونم از راهنماییتون 

انشاالله هرچی خیر هست پیش بیاد