2733
2734

خب خدا که اینهمه قدرت داره نمیتونه به صلاحمون درش بیاره آیا ؟

خـدای‌قشنگم♥️گشایشی ایجاد کن برای دل هایی که با بغض صدایت میکنند🍃تاپیک مذهبی و دعا تگم کنین ممنون.و لطفا برای رسیدن به خواسته هام یه حمد بخونین یا صلوات ،ان شاءالله حاجت روا بشید

اره

دانشجوی کارشناسی بهداشت عمومی💜۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 👈وزن شروع:56/700 وزن هدف:65 🧡۱۴۰۳/۰۲/۲۱👈وزن فعلی : 58/04🤎1402/03/28👈وزن فعلی:۵۸/۱۸💛۱۴۰۳/۰۳/۰۴👈وزن فعلی:۵۸/۲۲💚۱۴۰۳/۰۳/۱۳👈وزن فعلی:۶۰/۱۰🤑🥳🤩 دارم به هدفم میرسممممم🥺😻💅 مانده تا هدف: ۴ کیلو و ۹۰۰🙈😃💥
اره

چی اره

خـدای‌قشنگم♥️گشایشی ایجاد کن برای دل هایی که با بغض صدایت میکنند🍃تاپیک مذهبی و دعا تگم کنین ممنون.و لطفا برای رسیدن به خواسته هام یه حمد بخونین یا صلوات ،ان شاءالله حاجت روا بشید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو حتی میتونی خواسته ای که به صلاح نیست رو به دست بیاری ولی اتفاقات و شرایطش دیگه متحمل خودته باید بپدیری 

کاری که خودم انجام دادم و هنوز سایش رو زندگیمه و روزی هزار بار میگم علط کردم🤦‍♀️

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
2731
چی اره

اره حرف منم همینه چرا اینکارو نمیکنه بندش خوشحال بشه

دانشجوی کارشناسی بهداشت عمومی💜۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 👈وزن شروع:56/700 وزن هدف:65 🧡۱۴۰۳/۰۲/۲۱👈وزن فعلی : 58/04🤎1402/03/28👈وزن فعلی:۵۸/۱۸💛۱۴۰۳/۰۳/۰۴👈وزن فعلی:۵۸/۲۲💚۱۴۰۳/۰۳/۱۳👈وزن فعلی:۶۰/۱۰🤑🥳🤩 دارم به هدفم میرسممممم🥺😻💅 مانده تا هدف: ۴ کیلو و ۹۰۰🙈😃💥
چطوری به دست اوردی؟؟ 

به زور زیاد 

ولی کار اشتباهی کردم و پشیمونم 

من ادمیم یه خواسته ای داشته باشم تا وقتی سرم به سنگ نخوره ازش دست نمیکشم 

ولی به خدا که واقعا مردم و زنده شدم واسه این خواسته معدم عصبی شده اعصابم ضعیف شده پرخاشگر شدم حوصله ندارم ناامید احساس پوچی کلا افسرده شدم 

خیلی تبعات دادم واسش🤦‍♀️

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
همین باعث شد ازش بدم بیاد چطور وقتی میتونه کاری برام نمیکنه 

یه حکمتی وجود داره که تا نفهمیش اصلا اروم نمیشی 

منم هروقت به خواسنم تزدیک میشدم و نمیشدم تازه بعداا فهمیدم من چقده خر بودم و این همه تلاش کردم💔

به زور زیاد  ولی کار اشتباهی کردم و پشیمونم  من ادمیم یه خواسته ای داشته باشم تا وقتی سر ...

🥹🥹 هی میفهمم منم اینطوریم ولی هرچی زور زدم نشد 

ادم مریض میشه و کلی بلا سرت میاد 

خوب خواستت رو تغییر بده اگه پشیمونی 

اگه حکمت داره و ب صلاحمون نیست نباید بزارش سرراهمون

شاید نیازه یه درسی رو بگیری 

منم اوا مثل خودت فک میکردم ولی یسری تفکرات داشتم که اشتباه بود بعدا فهمیدم اشتباه کارم کجاس🙂

🥹🥹 هی میفهمم منم اینطوریم ولی هرچی زور زدم نشد  ادم مریض میشه و کلی بلا سرت میاد  ...

اره واقعا نابود شدم 

تعییر دادم ولی سایش روی زندگیمه و پاک نمیشه فکرم نمیکنم کامل پاک بشه فقط کم رنگ میشه🙂💔

2706