2733
2734
عنوان

وقتی میگن یه خواسته ای به صلاح نیس...

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 54 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خیلی زیادد  انقده زیاد که باورت نمیشه سجاده پر اشک بود ولی تورو خدا تو اشتباه منو نکن من گ ...

سلام عزیزه دلم اگه ناراحت نمیشین میشه بپرسم مربوط ب ازدواج ک نبوده خواستتون؟

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
دقیقا  چرا یه بار حکمت و قسمت با اون خواسنه ای که براش داریم هلاک مشیم همسو نیست😔

واسخ بعضیا تا اراده کنن خدا خواستشونو میده 

به ما میرسه قسمت نیست حکمت نیست 

خـدای‌قشنگم♥️گشایشی ایجاد کن برای دل هایی که با بغض صدایت میکنند🍃تاپیک مذهبی و دعا تگم کنین ممنون.و لطفا برای رسیدن به خواسته هام یه حمد بخونین یا صلوات ،ان شاءالله حاجت روا بشید
2731
چطوری خاستتو گرفتی منم حاضرم بگیرم و عواقبش با خودم باشه

یعنی حاضری واقعا همش پی روانپزشک و روانشناس باشی حاضری هر روزی که میگذره با قرص اروم شی و ندونی روزات چطوری شب میشه و شبات چطوری روز ندونی ارامش یعنی چی 

همش گریه باشی نتونس از ته دل خوشحال باشی 

وجودت پر از عداب وجدان باشه 

نتونی تو روی عزیز ترین کست نگاه کنی وووووووو......

واقعا حاضری یه ثانیه اینا رو تحمل کنی خوندن این پست اسونه ولی تحملش عیر قابل ممکنه مطمنم 

امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم 

فقط بدونم من واسه راه هایی که انجام دادم که خدا میدونه فقط خواسته مو میخواستم ولی به زورم شده از خودش قصد هیچ کار دیگه ای نداشتم فقط خودش از نیتم خبر داشتم ولی با تمام وجودم روزی هزار بار میگم علط کردم چرا خواستم چرا به اینجاهاش فک نکردم 

امیدوارم هیچوقت هیچوقت جای من نباشی🙂💔

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
یعنی حاضری واقعا همش پی روانپزشک و روانشناس باشی حاضری هر روزی که میگذره با قرص اروم شی و ندونی روزا ...

اینایی که گفتی دقیقا حالم روز الان منه عین یه مرده افتادم گوشه ی خونه با اینکه سنی ندارم اوراق اوراقم شبا از تپش قلب خابم نمیبره نمیتونم چیزی بخورم از ناراحتی میلم نمی‌کشه به غذا 

فقط بگو چیکارا کردی منم اون کارارو بکنم حاجت بگیرم

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨
اینایی که گفتی دقیقا حالم روز الان منه عین یه مرده افتادم گوشه ی خونه با اینکه سنی ندارم اوراق اوراق ...

امیدوارم زودتر حال دلت بهترشه 

خدا ارامشی از جنس خودش بهت بده 🙂

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
یعنی حاضری واقعا همش پی روانپزشک و روانشناس باشی حاضری هر روزی که میگذره با قرص اروم شی و ندونی روزا ...

میفهمم چی میگی بخدا ولی دست خودم نیس بیقرارم دلم میخواد به اون چیزی که میخوام برسم تهشم پشیمونی نباشه

خـدای‌قشنگم♥️گشایشی ایجاد کن برای دل هایی که با بغض صدایت میکنند🍃تاپیک مذهبی و دعا تگم کنین ممنون.و لطفا برای رسیدن به خواسته هام یه حمد بخونین یا صلوات ،ان شاءالله حاجت روا بشید
2740
میفهمم چی میگی بخدا ولی دست خودم نیس بیقرارم دلم میخواد به اون چیزی که میخوام برسم تهشم پشیمونی نباش ...

راهی که دل و عقلت یکی نباشن ادم همش دو دله 

و خیلیم سخته همش باید با خودت کلنجار بری🙂

راهی که دل و عقلت یکی نباشن ادم همش دو دله  و خیلیم سخته همش باید با خودت کلنجار بری🙂

دقیقا همینطوره