2733
2739

بچه ها بیخیال بحث نکنید من بایکی بحث کردم دیگه اخرش گفتم خیلیم خوبه انقدر رفتن رواعصابم 

بحث نکنید اینطوری اعصابتون اروم تره

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
چرا ؟ شاید یکیو دوست داشته از خودش کوچیکتر .مثلا ی پسر ۳۲ ساله از ی دختر ۲۰ ساله خوشش بیاد

عزیزم هیچ ادم عاقلی اینکار نمیکنه مگه اینکه  هول و کنترلگر باشه

رابطه فقط خوشت اومدن از اون طرف که نیست ،باید همه ی جوانب رو بسنجی ،یه دختر ۲۰ ساله خیلی بی تجربه و بچه ست ولی اون پسر ادم با تجربه ایه ذهنیت شون کاملا باهم متفاوته همین باعث کلی چالش و مشکل میشه ، تناسب داشتن واقعا موضوع مهمیه و کسی که به تناسب اعتقاد نداره به نظرم اصلا ادم مناسبی نیست

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متولد ۷۳ میشه ۲۹ سال یا ۳۰ سال؟؟؟؟؟؟

۲۹

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2728
بلاخره عشق هم هست

کدوم عشق ؟ ما تو دنیای امروز عشق نمی بینیم که اینهمه ادم با ادعای عشق ازدواج میکنن تهش تو زندگی به بن بست میرسن و میدونن اشتباه کردن تو همین نینی سایت پره 

کدوم عشق ؟ ما تو دنیای امروز عشق نمی بینیم که اینهمه ادم با ادعای عشق ازدواج میکنن تهش تو زندگی به ب ...

بلاخره ی دختر ۲۰ ساله مثلا خود من الان سال سوم دانشگاه هستم اونقدر هم بچه نیستم..ی سال و نیم  دیگه درسم تمام میشه .میرم سرکارم ..

کاربری دست ۲ باره
بلاخره ی دختر ۲۰ ساله مثلا خود من الان سال سوم دانشگاه هستم اونقدر هم بچه نیستم..ی سال و نیم  د ...

درسته ولی تو با یه پسر که هم سن و سال خودته تناسب داری نه یکی که ۱۳ سال از خودت بزرگتره ، ذهنیتت با پسری که ۱۳ سال از خودت بزرگتره یکیه ؟ تفاوت نسلی دارید اصلا ، تو واسه اوایل دهه ی هشتادی اون واسه اوایل دهه ی هفتاد همین کلی اختلاف اعتقادی و سلیقه و ... ایجاد میکنه

2740
این که عجیب نیست دیگه منو همه دوستان متولد ۸۳ ایم ازدواج کردن بچه هم دارن

والا واس ما عجیبه ما دهه شصت و هفتاد مجرد داریم. اینجا زود ازدواج کردن و بچه آوردن اصلا وجود نداره

۱۳ سال .😃

من حساب کردم ۱۴ سال میشه 😐😐

ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس.....🙌 راستگو باش مث سیگار ک روش نوشته سرطان زا ن مث ی آبمیوه آشغال ک روش نوشته ۱۰۰ درصد طبیعی ....ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 

من موافق ازدواج زیر ۲۰ اصلااااااا نیستم . مخالفم هستم . ولی اینایی که میگن تو کشور ای دیگه ال و بل . دوستان تو کشورای دیگه دخترا از ۱۴ چه بسا کمتر بکارتشون رو .... پس جو الکی ندید 🤣 کودک همسری و ... رو موافقم باهاتون . قبول مسئولیت یک زندیگ برای زیر ۲۰ واقعا سخته 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
درسته ولی تو با یه پسر که هم سن و سال خودته تناسب داری نه یکی که ۱۳ سال از خودت بزرگتره ، ذهنیتت با ...

خب الان فرضا میگم تو توی خانوادتون با پدر و مادر و خواهر زندگی میکنی همتون هم سن هستین ؟؟ ولی بازم زندگی میکنین و نقطه نظر دارین با هم

کاربری دست ۲ باره
2706