2737
2739
عنوان

کتک خوردم دستو پام تمام زخمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1849 بازدید | 95 پست
ی ساله نامزدم و عین ی سال کنترلم کرده افسردگی گرفتم بخدا

خیلی بد اینطوری مدام باید ثابت کنی اگه لحظه ای جواب تلفنش رو ندی. مدام باید ریز و درشت کاراتو گزارش کنی. میتونی با این نامزدت تا آخر عمرت کنار بیایی؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله دقیقا همینطوره مخصوصا باباش

پس رفتارش انعکاس رفتار پدرش با مادرشه

همونجوری بوده ‌ . کتک و تحقیر و ‌‌‌‌....

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
2731

دختر دسته گل مردمو میگیرن هزار بلا سرش میارن. اخه بگو بی همه چیز احمق اگر نمیتونی خوشبختش کنی برای چی از پدر مادر جداش میکنی. مگه بچشونو از سر خیابون پیدا کردن. اه بندازش دور اسی. خام حرفاش نشی. کسی که کنترل گر و وحشیه اختلال پارانویید داره بعدا توو زندگی عذابت میده. مگه اینکه بره خودشو درمان کنه

خیلی بد اینطوری مدام باید ثابت کنی اگه لحظه ای جواب تلفنش رو ندی. مدام باید ریز و درشت کاراتو گزارش ...

میتونستم اگه خانوادشو الویت قرار نمیداد

الان دیگ نمیتونم هیچ دلخوشی ندارم 

2740

ببین عزیزم خوب به حرفم گوش بده

دو ساعت دیگه پامیشی میری پزشکی قانونی مدرک میگیری. اونا خودشون کارشونو بلدن و راحت متوجه میشن کار نامزدته. اگه الان مدرک نگیری بعدا نمیتونی بدون دلیل ازش جدا شی

دختر دسته گل مردمو میگیرن هزار بلا سرش میارن. اخه بگو بی همه چیز احمق اگر نمیتونی خوشبختش کنی برای چ ...

نه اتفاقا خودش قبول داره وقتی عصبی شه وحشی میشه

ولی میگ نمیخوای برو🥲

اما من ی غلطی کردم باهاش رابطع داشتم خانوادم نمیدونن

2706