2737
2734
با بابات صحبت نکردی خودت همینجوری راضی شد؟ عمرا اگه خانواده من بزارن چیکار کردی اون بنده خدا عاشقت ...

کلیی دعا خوندم  دعای توسل و ختم صلوات 

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوف خدا بدادتون برسه بچه دار شدن چقدر سخته ایشالله زودتر بزرگ بشه سرعقل بیاد  حالا همچینم کوچی ...

اصلا خیلی نفهمه کاش فقط همینا بود گل هم میکشه نفهم بی خاصیت

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2742

دوستان کسی‌که متولد ۸۳ هست هنوز‌۱۹ سالشه هنوز ۱ ماهه وارد ۱۴۰۳ شدیم فقط اونایی که فروردین ماهی هستن تولدشون شده و شده ۲۰ سالشون

عروس متولد ۸۷/۸۶ !!!!😳😳😳پدر مادرش چطوری اجازه دادن؟؟؟

برا خود پسر واقعا مسخره نیست که خانومش یک نوجوانه؟

❤Che khobe ke daramet
ببخشید بچه۱۷-۱۸ ساله کودک محسوب میشه؟😐ن واقعا کودکه؟ کودک همسری یعنی سن۱۰-۱۵ فوقش😐 مگر تو خانواده ...

بله زیر ۱۸ سال همه جای دنیا بچس،از نظر جسمی‌میشه نوجوان،وقتی هیچ‌جای دنیا عقد زیر ۱۸ سال رو انجام نمیدن یعنی بچس،وقتی‌تا ۱۸‌سالگی‌ هرکار بخای انجام بدی باید اجازه پدرت مادرت باشه یعنی بچس،وقتی نمیتونه گواهینامه بگیره یعنی بچس،وقتی اون صبح‌میره مدرسه پشت میز مدرسه میشینه،وقتی صبح تو مدرسه زنگ ورزش داره وسطی بازی میکنه‌و بع فکر شلوغیع بچگانس یعنی بچست

اصلا کسی کع میره مدرسه یعنی بچست،یعنی ازدواج ی شوخیه براش 

❤Che khobe ke daramet
دوستان کسی‌که متولد ۸۳ هست هنوز‌۱۹ سالشه هنوز ۱ ماهه وارد ۱۴۰۳ شدیم فقط اونایی که فروردین ماهی هستن ...

باورت میشه داشت بهش میگفت چشم خانم چشم 🤣

کاربری دست ۲ باره
باورت میشه داشت بهش میگفت چشم خانم چشم 🤣

نمیدونم حالم بهم‌خورد🙄

چون ببین اون دختر نوجونه ها

شاید مثلا ‌پسر ۳۵ سالش بود دختر ۲۳‌ این حس رو نداشتم چون درسته بازم فاصلع سنی شون از نظر من خیلییی زیاده ولی باز دخترم ی دختر جوون بود نه ی بچه مدرسه ای😿

❤Che khobe ke daramet
2740
نمیدونم حالم بهم‌خورد🙄 چون ببین اون دختر نوجونه ها شاید مثلا ‌پسر ۳۵ سالش بود دختر ۲۳‌ این حس رو ...

میگفت زیاد بهش زنگ‌نمیزنم تا بهونه من نکنه درس نخونه 😵‍💫🤣

کاربری دست ۲ باره
مبارک باشه

مرسییی

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
میگفت زیاد بهش زنگ‌نمیزنم تا بهونه من نکنه درس نخونه 😵‍💫🤣

این بده😅

البته استغفرالله 

معذرت میخوام بابت این پیامم 

ولی ده صفحه از تاپیکو خوندم اکثریت زیر ۲۰ بود بودن اونوقت فاز بزرگتری برداشتن دارن مسخره میکنن 

بابا شمام برید بشینید سردرس و مشقتون

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
جالب تر اینه که متولد 73 الان نزدیک سی سالشه😐 کی فکر میکرد هفتادیا اینقدر زود به سی برسن 😃

متولد ۷۳ میشه ۲۹ سال یا ۳۰ سال؟؟؟؟؟؟

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑

من ۲۵ سالمه

اگه بخوام با پسری برم تو رابطه واسم مهمه که تو رابطه های قبلیش با دختر زیر سن یا خیلی کوچیک تر/ بزرگ تر از خودش نبوده باشه چون همچین ادمی واقعا ادم سالم و بالغی نیست واقعا تهوع اوره

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
من ۲۵ سالمه اگه بخوام با پسری برم تو رابطه واسم مهمه که تو رابطه های قبلیش با دختر زیر سن یا خیلی ک ...

چرا ؟ شاید یکیو دوست داشته از خودش کوچیکتر .مثلا ی پسر ۳۲ ساله از ی دختر ۲۰ ساله خوشش بیاد

کاربری دست ۲ باره
2706