2737
2734

خواهرم خیلی دختر خوبیه همه تعریفش رو میکنن ولی کسی برا خواستگاری جلو نمیاد همه بیرون فک میکنن خواهرم هزار تا خواستگار داره ولی خبری نیست من اونقد فکر اینو کشیدم تازه زایمان کردم افسردگی زایمان آوردم امروز سه تایی با خواهرم مامانم گریه کردیم سرم داره میترکه اخه چرا ..

چرا خدا مارو نمیبینه اصلا هست ؟؟

واقعا دختر خیلی خوبی هست از هر لحاظ ولی نمیدونم چرا کسی جلو نمیاد..

خودش اعتماد به نفسش افت کرده هر روز حرف از خودکشی میزنه میگه من خیلی تنهام کسی دوسم نداره

یه صلوات بفرس

چن سالشه

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم شهرین؟

ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس.....🙌 راستگو باش مث سیگار ک روش نوشته سرطان زا ن مث ی آبمیوه آشغال ک روش نوشته ۱۰۰ درصد طبیعی ....ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
2731

انشالله که که به مراد دلش برسه 

میشه تایپکو گزارش بزنی؟واست صلوات میفرستم

میشه چندتااز تاپیکامو گزادش بزنی؟اگه اینکارو کردی خیلی مهربون و دلپاکی🥺🩷امیدوارم به ارزوعات برسی
2740

خیلیا بعد ازدواج صدبار رحمت میفرستن به دوره مجردیشون. فک نکن این افراد فقط کسایی هستن که زندگی خیلیییییی بدی دارن. یعنی اگه زمان رو میشد با عقد برگردوند که افراد دوباره مجرد بشن (بدون عواقب طلاق)، ۹۰ درصد برمیگشتن به عقب. نمیدونم چرا دارم اینارو میگم. شاید حسرت خوردم که کاش جای خواهرت بودم!

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

همینکه شما پیشش گریه میکنین و ناراحتیتون نشون میدین اعتماد بنفسش بدتر از بین میره

میفهمم دلتون میخواد خواهرتون ازدواج کنه بره سر زندگیش 

اما نباید اینطوری جلوش نشون بدین که چقدر غصه دارین بیچاره الان فکر میکنه دیگه از زندگی ساقط شده

من این کارو دیدم جواب گرفتن

وقتی رفتین مشهد ورودی باب الجواد دو رکعت نماز به نیت ازدواجِ خوب بخونه ان شاءاله بختش باز میشه

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن

عزیزم‌ دنبال خواستگار سنتی نباشید چون بسیار محدود و کمه

دیگه همه توی ارتباطات همدیگرو پیدا میکنن و اگه مناسب بودن ازدواج

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
2706