2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده‌..خدا وجود داره اصلا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 94 پست
شهر اونا کوچیکه چیکار کنن آخه باید عین بقیه زندگی کنن خب بده هم ازدواج کنه خواهر من بمونه

از یک جایی به بعد باید این فرهنگ زشت تغییر کنه؟چرا شما شروع نمیکنین از دخترتون یک فرد با اعتماد به نفس و موفق بسازین؟بشینه درسشو بخونه یک کسی بشه برا خودش ببین چطور آدمای سطح بالا براش صف میکشن،نه اینکه بدینش به یک پسر معمولی و سطح پایین که فقط بگن عروس شده و بشه شروع بدبختیاش

این با وضعیتی که داره فک کنم تا دانشگاه میمیره

بهش پیام منو نشون بده 

اینقدر درو داف اینقدر پسرای آقا و جنتلمن ک با اصالتن و همینطور ی همدم خوب 

حتی از لحاظ کلاس و لول هم میتونن بکشنت بالا وجود داره که اصلا چشمت نباید پسرای شهرتو ببینه 

منم الان کنکور دارم یدونه خاستگارم ندارم...دختر الان هرکی بهت بگه عروس شو باید سلیطه بازی دربیاری😅❤️ باید بگی نه شما ازم سیر شدین؟ اصلا واسه شوهر خودتو نکوب درو دیوار 

میدونی شوهر کنی دست بزن داشته باشه اخلاق نداشته باشه بچه بیاری درد بچه داری و زایمان بکشی اینقدرررر سختهههههههههه ک میگم از الانت لذت ببر

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهم پیام دادددددددد😂😍🥺دعا کنید برام خواهش میکنم

🙂😂حقیقتا نمیدونم چی بهت بگم

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
2731
😂😂دیونس ها ولی عاشقشم دوسش دارم همه میگن بر میگرده تهش همه میگن آخرش خودتو میخاد ولی میترسم دیر بش ...

انشالله به مراد دلت برسی قشنگم برا خواهر منم دعا کن

یه صلوات بفرس