2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده‌..خدا وجود داره اصلا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 94 پست

به جای اینکه دختر بیچاره رو ترغیب کنید درسشو بخونه کاره ای شه واسه خودش ، جلوش گریه میکنید که چرا شوهر نکرده!

عجیبید واقعا 

درخواست دوستی قبول نمیکنم چون گوشی از خودم نیست ، ناراحت نشید از دستم❤😘
😐خواهرم تو دیگه چرا این کارا چیه سنی نداری 

اخه واقعا نیاز داره وقتی میبینم همه میگن خواستگار داریم با دوستام ازدواج کردن دوس دارم یکی بیاد خواستگار منم خب نک ازدواج کنم ها حداقل خواستگاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همینکه شما پیشش گریه میکنین و ناراحتیتون نشون میدین اعتماد بنفسش بدتر از بین میره میفهمم دلتون میخو ...

خیلی سخته به خدا ..

رفتیم مشهد از امام رضا کمک خواستیم جواب نداد رفتیم قم از حضرت معصومه  خواستیم کمک نکرد خداهم که فراموشمون کرده نمیدونم چیکار کنیم

یه صلوات بفرس
برا بی شوهری خواهرت گریه می‌کنین!! عجیبه واقعا اونم ۱۷ ساله

به خدا خیلی سخته لطفا قضاوت نکنید کی دوست داره بشینه گریه کنه ؟؟

ما رسممون اینه هرچقدر داره دیر میشه برا خودمون بد میشه

یه صلوات بفرس
عزیزم‌ دنبال خواستگار سنتی نباشید چون بسیار محدود و کمه دیگه همه توی ارتباطات همدیگرو پیدا میکنن و ...

اخه بره با کی آشنا بشه خواهر من اهل دوستی نیست یعنی اگه هم باشه پدرم میکشتش

یه صلوات بفرس
2740
😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐حقیقتا من دیگه هیچ حرفی ندارم متاسفم واقعا خب معلومه بچه ی ۱۷ ساله میخوای چق ...

عزمزمه به خدا رسم اونا اینطوریه مت خودم تبریزم مامانم اینا یه شهر کوچیک که همه همو میشناسن زود دختر شوهر میدن

یه صلوات بفرس
خیلی سخته به خدا .. رفتیم مشهد از امام رضا کمک خواستیم جواب نداد رفتیم قم از حضرت معصومه  خواس ...

عزیز من جلوش گریه زاری نکنین

توروخدا این بچه سنی نداره

میفهمم که هر منطقه ای فرهنگ و رسومی داره

ولی شما روحیه خواهرتون نابود کردین با گریه و ناراحتی

باور کن خواهرتم ان شاءاله ازدواج میکنه ولی با اعصاب و  روانی که ازش نابود شده دیگه نمیتونه خودشو جمع کنه

از خدا بخواین بخت خوب قسمتش کنه 

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن

تا کی باید بند رسم و رسوم مضخرف باشید حتما رسم بعدیتون اینه شوهرش هرجور از آب درومد خیانت کرد کتک زد خرجی نداد حق طلاق نداره؟ واقعا متاسفم براتون من خودم ۲۹ سالمه دلم میخواد ازدواج کنم با دیدن تاپیک شما دلم شکست

به خدا خیلی سخته لطفا قضاوت نکنید کی دوست داره بشینه گریه کنه ؟؟ ما رسممون اینه هرچقدر داره دیر میش ...

بره درسشو بخونه یه رشته خوبی قبول بشه یه کاره ای بشه همه حلوا حلوا می‌کنندش رو سرشون.

درس بخونه دانشگاه خوب قبول بشه اونجا هزار تا کیس عالی هست باسواد سطح بالا اونجا بختش باز بشه خوشحالی داره.

وااااااا واسه دختر ۱۷،۱۸ ساله ماتم گرفتین نشستین گریه کردین دور هم چخبرتووووونه واقعا میترسین شوهر ن ...

آخه مامانم اینا تو شهر کوچیک زندگی میکنن  واقعا بده خواهر دیر ازدواج کنه همش استرس دعوا خواهرم خیلی دختر خوبی بود خیلی آروم متین ولی الان عصبی شده مگه میشه باهاش یه دیقه حرف بزنی خیلی خستس  کار شده فقط گریه اونقد گریه میکنه زیر چشاش باکتری حالت قارچی شده از عذاب 

یه صلوات بفرس
وای توروخدا دختر بیچاره سنی نداره چرا جلوش گریه میکنین بهش اعتماد بنفس بدین ازش تعریف کنین یوقت خ ...

اونقد ف..ال گرفتیم براش یکی گفت یه ماه دیگه ازدواج میکنه یکی گفت دوماه دیگه خسته شده کارش شده فقط گریه هردم میایم تعریفش رو میکنیم میگه من بدم من خیلی تنهام اگه خوب بودم چرا کسی جلو نمیاد؟اگه خوب بودم جرا هرکس تعریف میکنه با خواستگاری ناقص میمونه 

واقعا دیگه دیوونه شدیم

یه صلوات بفرس
2706