2737
2734

من همونم که نامزدم مسخرم کرد که چاق شدی من چندماه افسردگی داشتم ده کیلو اضاف کردم قدم ۱۶۷ وزنم ۸۷ یک هفته هیچی نخوردم بهم گفت این چه هیکل زشتیه درست کردی اینقدر ناراحت شدم همش حرفاش جلو چشمم بود هیچی نخوردم ( هیچی منظورم جز اب و زرده تخم مرغ)  این یک هفته تااینکه امروز روز ششم از خواب که بیدارشدم سرم گیج رفت دیگه نفهمیدم چیشد چشم باز کردم دیدم زیرسرمم

اومد بیمارستان دید اینجوری شدم بعداز بیمارستان دیگه جواب تلفنمو نداد مامانش بهم میگفت هیکل خوشکلی داری چرااینقدر خودتو عذاب میدی ولی فکرکنم دیگه پیش خودش گفته این نمیتونه لاغر کنه🥲 اوناییم که الان میگن دوست پسرته قصدمون ازدواج‌بود ولی رسمی نبودیم 

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من قدم ۱۶۷وزنم۸۲بود 

چون تنبلی تخمدان دارم خیلی ب سختی لاغر میکنم ولی با این حال کم کردم غذام رو آب زیاد میخورم پیاده روی زیاد دارم فعالیت بدنی بالاست الان ب ۷۵رسیدم اونم بعد از ی سال باور کن میشه همه چی 

من باشگاه نمیرم ب نظرم اگه وقت داشتم برم خیلی لاغر میشدم تو هم اگه وقت داری برو 

یکی از ویژگی عاشقای واقعی بنظرم اینه حتی عیب های هم یا چیزایی ک از همو دوس ندارن میپذیرنو بعد ی مدت ...

پس بهتر گمشد

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

یاد فیلم کره ای ۲۰۰ پوند زیبایی یه همچین اسمی داشت افتادم😐 دختره نامزد داشت ولی چاق بود پسره ولش میکنه ،خلاصه میره عمل میکنه مثلا خیلی خوب میشه نامزدش نمیشناستش عاشقش میشه بعد انتقام میگیره از نامزدش😂🤷🏻‍♀️

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
2740

این رژیمهای مسخره رو از کجا میارید 🫠

برو پیش یه فرد متخصص خودت رو لاغرن اینهمه دکتر تغذیه هست یا برو بدنسازی از یه مربی خوب برنامه تمرینی و تغذیه بگیر هم لاغر شو هم خوش فرم

ببخیال نامزدت اون کلا آدم درستی نیست اینجوری باهات برخورد کرده بخاطر خودت اینکار رو کن حتی روحیتم عوض میشه

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم
این رژیمهای مسخره رو از کجا میارید 🫠 برو پیش یه فرد متخصص خودت رو لاغرن اینهمه دکتر تغذیه هست یا ب ...

خودم دقیقا قصدم همین بود عزیزم ولی اون اینجوری کرد بامن🥲

خودم دقیقا قصدم همین بود عزیزم ولی اون اینجوری کرد بامن🥲

از راه درست و اصولی برو اینکه چجوری لاغر کنی خیلی مهمه ، حتما با یه فرد متخصص کار کن یا اگه باشگاه میخوای بری یه مربی خوب تحقیق کن هم برنامه تمرینی بهت بده هم تغذیه

اونو ولش کن دیگه ، چون اون اگه ادم بود این حرف رو بهت نمیزد من ادم میشناسم طرفش صد کیلو بود بهش پول داد گفت چند کیلو بیا پایین دخترم خودشو با حمایت های اون لاغر کرد 

هیچ وقتم تو سرش نزد که تو چاقی و بدهیکلی ، هر جوری بود دوسش داشت اون اصن خوششم نیاد نباید اینطور بهت بد بیان میکرد و توهین میکرد برو خودت رو لاغر کن سگم دیگه محل اون نکن فکر کرده خریه ، اعتمادبنفسش رو بردی بالا ، توام بزن اعتمادبنفسشو بیار پایین و حذفش کن

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم

واسه صبحانه تخم مرغ، عدسی، شیره، بخور

یک ساعت قبل ناهار سیب بخور 

نیم ساعت قبل از نهار یک لیوان دمنوش زنجبیل بخور

همیشه سعی کن با غذات سبزیجات بخوری

شام روحتما سبک بخور

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

حتما روزانه دولیتر اب بخور هم پوستت شفاف میشه هم لاغرمیشی...

ترک کردن قندمصنوعی باعث میشه صورتت لاغرشه فرم اصلی خودشو بگیره غبغبت ازبین بره....

فست فود روهم حداقل تا چن ماه ا زندگیت حذف کن اگه برات حذف کردنش سخته حداقل دوهفته یا یک هفته یه بار بخور 

دور لبنیات هم خط بکش وکلا نخور

برای حساب کردن کالری غذاها از برنامه اب کرفس استفاده کن

هرهفته پنج روز ورزش کن.

یکساعت پیاده روی کن

واسه کورکردن اشتهات نعنا بوکن

اب همراه چندقطره لیمو ترش بخور

ادامس بجو

سفیده تخم مرغ بخور

دوعدد مغز گردو همراه بااب بخور

واسه چربی سوزی شدید

سرکه سیب بخور

دم کرده زنجبیل با عسل بخور

هر هفته سه روز اب کرفس بخور

روزی نیم ساعت ورزش کن

دم کرده تخم کتان بخور

مصرف ابتو رو شدیدا ببر بالا همون دولیتری که‌گفتمو بخور اولش سخته همش میری دسشوری ولی بعدش برات عادی میشه حتی پوستتم شدید شفاف قشنگ میشه

2706