2733
2734
عنوان

معلمی

| مشاهده متن کامل بحث + 2835 بازدید | 194 پست
اینجا همین که نمازخون باشن و چادری و احکام دین بلد باشن استخدام میشن دیگه سطح سواد معنی ندارد و این ...

الان جدیدا سخت میگیرن

ولی بوده بازم با سهمیه و بددن سواد بیان

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

من شمارو نمیدونم شاید واقعا شما آدم خوبی باشی 

اما من بدترین تحقیر هارو تو مدارس  شدم بدترین روزای زندگیم دوران مدرسه بود به لطف معلمین 

چیزایی دیدم که واسه همیشه از این قشر تنفر دارم اما هیچ وقت بهشون هیت ندادم و همرو با ی چوب نزدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همشون میخواستن منو قورت بدن سه ماه پیگیر بودن که سکه رو بیار بده دفتر منم گفتم بشین تا بیاد😂

چه پررو میگفتی ببخشید اینقد طمع کاری به مال مردم نداشته باشید همینقدر از خانواده بچه ها میکنید کم نیست

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
پسر من امروز می خواست با معلم جمله بنویسه..می دونی چی نوشت؟؟؟بچه کلاس اولی که هنوز هفت سالش کامل نشد ...

اون معلم بدی داره همه معلم بد نیستن

بچه ها هم همه هار شدن الان میدرن معلمو

اولیا ک بدتر

بعدشم هیچ معلمی حق نداره بزنه میتونین برین شکایت کتید اگه میزنه وتقعا

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2731
اینجا همین که نمازخون باشن و چادری و احکام دین بلد باشن استخدام میشن دیگه سطح سواد معنی ندارد و این ...

اره دقیقا همینطوره 

البته ی سال از رتبه های بالا معلمی گرفتن ولی اون نمیتونه گندی ک سالای دگ زدن و از پنج شیش هزار رتبه گزفتن برای استخدامیو جمع کنه 

همون سه ماه رو کادر درمان تعطیل نیست اما معلما تعطیلن شب رو با خیالت راحت می‌خوابن استرس ندارن صبح م ...

معلما هم مثل بقیه کارمندا تا دو کار میکنن...

رفت و آمد رو هم حساب کنید همه تو شهر نیستن خیلیا دو ساعت تو راه رفتن دو ساعت برگشت اونوقت کدوم اداره دولتی کارمنداش ساعت ۴ میرسن خونه البته به جز اونایی که اضافه کار میمونن؟

🚫🚫🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید🚫🚫🚫🚫🚫کاربری دست دو نفره منو خواهرم 👭
باید کپی کنم این متنو چون خیلی جاها نیاز هست  معلمی جمله دوم که الان معلما سواد ندارن که باید ...

میدونی از چی ادم ناراحت میشه اینکه برای ۴۰ تا دانش آموز با تمام نیرو ریاضی تدریس میکنی و از هر روشی که به ذهنت میرسه استفاده میکنی که متوجه بشن و در نهایت اولیا طلب کارند چرا بچم خیلی خوب نیست در حالی که بچه اش با اینکه ششم ضرب کلاس سوم رو بلد نیست...

2738
خب معلمای اونارو با مال خودمون مقایسه نکن  سطحشون خیلی خیلی بالا تره و علم بیشتری دارن مدرک به ...

عزیز شما چنتا بلاگر ایرانی مقیم امریکا دنبال کنی خودشون گفتن ورودی های دانشگاه (ایرانیا)سطح بالاتری دارن به خاطر دبیرستان

همه چادری نیستن همه هم احکام دین بلد نیستن متوجه اید؟

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
باید کپی کنم این متنو چون خیلی جاها نیاز هست  معلمی جمله دوم که الان معلما سواد ندارن که باید ...

یعنی میخوای بگی همه معلما با شعر درس میدن؟😂بیخیال دوست عزیز من خودم دوازده سال درس خوندم کسی با شعر چیزی به ما یاد نداد اونایی که شما میگی وجدان دارن و بله من میشناسم آبدارچی ای که معلم شد چون شما ندیدی دلیل نمیشه نباشه من سال کنکورم از بس معلمای بیخودی داشتیم مجبور شدم پکیج بخرم خودم تا بتونم درس بخونم باید قبول کنی خیلی از معلما عقده ای و کینه ای و ناشکرن در مقابل بعضیا هم هستن وجدان دارن اما تعدادشان خیلی کمه

اره دقیقا همینطوره  البته ی سال از رتبه های بالا معلمی گرفتن ولی اون نمیتونه گندی ک سالای دگ ز ...

من خودم رتبه ام ۲هزار ریاضی شد دوستم با ۷هزار تجربی اومده هم کلاسیامون مثل خودمونن 

شما مگه وسط فرهنگیانی قضاوت میکنی؟

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
عزیز شما چنتا بلاگر ایرانی مقیم امریکا دنبال کنی خودشون گفتن ورودی های دانشگاه (ایرانیا)سطح بالاتری ...

نه متوجه نیستم عزیزم چون تا بوده همین بوده 

شما هم جای دگ نگو منبع حرفات بلاگره 

خب دوستان تو تاپیک خودمونم اومدن توهین کنن

چجوری قفل کنم دیگ حوصلشونو ندارم🫠

2706