2737
2734
عنوان

معلمی

| مشاهده متن کامل بحث + 2977 بازدید | 194 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب وقتی ۳ ماه تابستون که ارگانهای دیگه شاغلن آپ تعطیله پس طبیعیه حقوق کمتر باشه

دقیقا بقول یه کاربر گفته بود از بس تعطیلن فکر میکنن این سه ماه هم که تعطیلن باید حقوقشون بگیرن...معلم باشی یا هرچی باید به اندازه کاری که انجام میدید حقوق بگیری والسلام معلما که تافته جدابافته نیستن!

عزیزم هر چی هم بگی فایده نداره میگن سه ماه تعطیلی والا الان نظامی ها هر یکی دوماه دو هفته تعطیلن حس ...

الهی بگردم💔💔

فقط بلندن حرف نا مربوط بار ما کنن

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2731
هعی خدا بنده هاتو میبینی💔

چ ربطی داره 🤣🤣 خب تو معلمی رو انتخاب کردی بهش هم افتخار کن کارتو انجام بده و پول حلالتو بگیر دگ جزا دنبال جلب رضایت بقیه ای دنبال اینی بقیه بگن وای چ شغل خوبی داری خب معلومه نمیگن فقط خودتون ب خودتون میگین چ توقعیه داری اخه 

خانمای معلم توی انتخاب رشته تردید دارم کمک لازمم. گفتید که معلمی حقوقش پایینه و خیلیا شاکین، پس چرا ...

تروحضرت عباس ببین بعضیا تو تاپیکمون چی بهمون میگن 

با چشم باز بیا چون قراره حرف نامربوط زیاد بشنوی

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
این چیزا که گفتی مال زمانی قدیم بود...الان معلما سواد ندارن طرف آبدارچی بوده معلم شده آزمون استخدامی ...

باید کپی کنم این متنو چون خیلی جاها نیاز هست 

معلمی

جمله دوم که الان معلما سواد ندارن که باید از کلمه بعضی استفاده میکردید  و همینطور  آبدارچی رو معلم نمیکنن خواهشا اطلاعاتش رو داشته باشید و بله معلم ها فشار درس خوندن رک ندارن اما فشار اینکه چطور تدریس کنن تا دانش آموز متوجه بشه رو دارن  یه دانش آموز با شعز متوجه میش یکیش با داستان یکیش با نقاشی پس باید ببینه کدوم دانش آموز با چه نحوه تدریسی یاد میگیره  و فشار سرو کله زدن با بچه هاهم که داره و فشار تصیح برگه رو هم که داره اینا چنددرصد هستن

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)
2740
هیچی تو دفتر جنگ جهانی سوم شد که بیخود کردید سکه خریدید سکه رو باید میدادید دفتر😐

😂😂😂میفهممت میفهمم💔

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃

ببخشید ولشون کنید ما که حقوقمون رو تابستون میگیریم😉 مگه اینا میخوان بدن بیخیال باشید و رد بشید نوش جونتون هر چی می‌گیرید 

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
خب معلمای اونارو با مال خودمون مقایسه نکن  سطحشون خیلی خیلی بالا تره و علم بیشتری دارن مدرک به ...

اینجا همین که نمازخون باشن و چادری و احکام دین بلد باشن استخدام میشن دیگه سطح سواد معنی ندارد و این یعنی این فاجعه...مورد میشناسم آبدارچی بوده کم کم معلم شد

تروحضرت عباس ببین بعضیا تو تاپیکمون چی بهمون میگن  با چشم باز بیا چون قراره حرف نامربوط زیاد ب ...

وای دیدم، همینجوریشم میشنوم چی میگن🤦🏻‍♀️

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
این چیزا که گفتی مال زمانی قدیم بود...الان معلما سواد ندارن طرف آبدارچی بوده معلم شده آزمون استخدامی ...

امیدوارم تو زندگیتون این قضاوت نادرست سمتتون برگرده

2706