2737
2739
عنوان

معلمی

| مشاهده متن کامل بحث + 2977 بازدید | 194 پست
چه پررو میگفتی ببخشید اینقد طمع کاری به مال مردم نداشته باشید همینقدر از خانواده بچه ها میکنید کم نی ...

خب براشون سخت بود

من سابقه تدریس هم کمه

همش میگفتن از راه نرسیده فلان کادو گیرش اومد😐

میدونی از چی ادم ناراحت میشه اینکه برای ۴۰ تا دانش آموز با تمام نیرو ریاضی تدریس میکنی و از هر روشی ...

بعضی ها توخونه تمرینی ندارن با بچه ها میگن باید تومدرسه یاد بگیره درحالی که معلم تومدریه توضیح میده و دانش آموز باید توخونه تمرین کنه 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه متوجه نیستم عزیزم چون تا بوده همین بوده  شما هم جای دگ نگو منبع حرفات بلاگره

پول معلمی اجازه نمیده پاشم برم تا امریکا از اساتیدشون پرسوجو کنم شما پولدارید بفرمایید مارم درجریان بزارید

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
من خودم رتبه ام ۲هزار ریاضی شد دوستم با ۷هزار تجربی اومده هم کلاسیامون مثل خودمونن  شما مگه وس ...

وااااای بنظرت اینا رتبه ی خوبه الان 🙄😳😳😳😳 

وای بحال بچه هامون واقعا 

2731
من منظورم شما نبودید ولی قبول کن اکثر معلما همینن اگه شما نیستی به خودت نگیر

همکارام دارن جون میکنن ولی شما اینجوری میگی

خانم بنده توانایی ندارم درسو با سرنگ در مغز دانش اموز فرو کنم باید خودشم تلاش کنه

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
اون معلم بدی داره همه معلم بد نیستن بچه ها هم همه هار شدن الان میدرن معلمو اولیا ک بدتر بعدشم هیچ ...

بچه من هار نیست😒معلم همه رو میزنه..حتی شاگرد خیلی خوب اگه یکم شیطنت کنه..

خدایا شکرت🌹🌹🌹
دوست عزیز اگر جنبه انتقاد نداری و منطقی نیستی تاپیک نزن تا اعصاب خودت و بقیه بهم نریزه

به خودت زحمت میدادی پست اول میخوندی

2740
یعنی میخوای بگی همه معلما با شعر درس میدن؟😂بیخیال دوست عزیز من خودم دوازده سال درس خوندم کسی با شعر ...

شکی توی این نیست که هرمعلمی خوب باشه بله توهرشغلی بد هست ولی اینکه بیای همه ی معلم هارو بکوبی خیر درست نیست وهمینطور نسل قدیم با نسل جدید متفاوته  دیگه علم پیشرفت کرده الان نحوه ی تدریس متفاوته و آبدارچی که شک دارم بتونه معلم شه به هرحال

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)
خب براشون سخت بود من سابقه تدریس هم کمه همش میگفتن از راه نرسیده فلان کادو گیرش اومد😐

میدونم منم برام پیش اومده میگن تو بچه ای کم سابقه ای کم تجربه ای

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
تو اون تاپیک خیلی منو کوبیدن هیچ کس هم نیومد دفاع 

عزیزم جواب نادان خاموشی است. خوب ما خدمات میدیم وقت وانرژیمون می‌ره حقمونه حقوق بگیریم. والله من تا دوسه ساعت بعد مدرسه خسته و کوفته هستم. آزبس بچه های ابتدایی شلوغ هستن

وااااای بنظرت اینا رتبه ی خوبه الان 🙄😳😳😳😳  وای بحال بچه هامون واقعا

نه رتبه ۱ کنکور میارم براتون تدریس کنه

پول معلمی اجازه نمیده پاشم برم تا امریکا از اساتیدشون پرسوجو کنم شما پولدارید بفرمایید مارم درجریان ...

در جریان گذاشتمتون اتفاقا گفتم قبلش چجوریه دگ نمیخاین قبول کنین کاری از دست من بر نمیاد 

ولی ب نگاه ب خودتون بندازین چ کاری ب جز این از دستتون بر میاد هیچی 

از معلمی بیاین بیرون چ شغلی میتونین داشنه باشین هیچی 

حالا فهمیدین چرا شغلتون انقدر سطح پایینه چرا پولتون کمه 

چون چیزی بلد نیستین حرفه ی خاصی ندارین 

با قشر ساده کارگر فرقی نمیکنین 

بچه من هار نیست😒معلم همه رو میزنه..حتی شاگرد خیلی خوب اگه یکم شیطنت کنه..

من نگفتم بچه شما هاره ک

گفتم بچه ها اینجوری شدن

در ضمن گفتم کار اون معلم اشتباهه میتونین شکایت کنید

همکارام دارن جون میکنن ولی شما اینجوری میگی خانم بنده توانایی ندارم درسو با سرنگ در مغز دانش اموز ف ...

والا ما ندیدم همکاری شما جون بکنن هرچی یادمه سرکوفت و سرزنش و خالی کردن عقده و نالیدن از حقوق کمشون واسه ما دانش آموزان بوده عجیبه شما معلمی ولی خیلی زود ناراحت میشی و اصلا منطقی هم نیستی!

2706