2733
2734
عنوان

صورت زشتم😞

497 بازدید | 21 پست

سلام خانما پوست صورت من بشدت زشت و چورر وپر از جوشهای ریزه وخالهای مسطح سیاه به علت مشکلات زیادی که داشتم وزیاد گریه میکنم پلک چشم چپم هم به چین اضافه خورده ولبام هم به سمت پایین آویزونه و خط اخم ولبخند دارم هیچ محصولی هم استفاده نمیکنم ونمیکردم لطفا کمکم کنید هزینه پزشک واینجوری کاراروهم ندارم 28 سالمه ولی حالم از خودم به هم میخوره میرم بیرون مردم رو میبینم از خودم بدم میاد مردم همسن مامان منن پوستشون مثل آینه است اینا چکار میکنن 😭😭😭😭😭😔😔

یعنی تو ماهانه 300 تومن نداری یک تونری و یک ابرسانی بزنی ؟

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اول اینکه در مورد خودت بهتر حرف بزن:)..به خودت ارزش بده دختر این اولین قدمه زیبا شدنه..

دوم اینکه تغذیتو روی برنامه درست اجرا کن..اب زیاد بخور حتما حتما یه ورزش خوب برو(شنا، تنیس، یوگا،..) و یا حتی باشگاه 

سعی کن قند مصنوعیو حذف کنی 

شب حداکثر ساعت ۱۰ بخواب و صبح زود بلند شو 

سعی کن روتین خوب داشته باشی 

ابرسان خوب و سرم اوردینری استفاده کن 

از روتختی ساتن استفاده کن و سعی کن هرروز عوضش کنی

حولتو بعد هر حموم بشور 

به هیچ وجه ارایش نکن اگر کردی حتما محصولات اصل(لازم نیست خارجی باشه! ایرانی باشه ولی فیک نباشه) و حتما حتما قبل خواب پاک کن ارایشتو 

صبح اگه تونستی برو بدو 

هر سه-چهار روز به موهات شامپو بزن(چربی که روی ریشه مو میمونه مفیده برای رشدش و اگه زودتر بهش شامپو بزنی موهات میریزه)

و سعی کن در هرصورتی خودتو بپذیری و دوست داشته باشی چون در نهایت همه اینکارارو میکنی تا خودتو بیشتر دوست داشته باشی دیگه

2740

ضدآفتاب مخصوص پوست خودت بگیر ترجیحا بی رنگ باشه هر روز بزن چ وقتی تو خونه ای چ وقتی که بیرونی بهتره بی رنگ برای تو خونه بگیری رنگ دارشو برای بیرون

آبرسان و نرم کننده میخری بعد حموم وقتی صورتت نم داره آبرسان میزنی بعد چند دیقه نرم کننده بزن بعدم اگه خواستی ضدآفتاب 

فوم یا ژل شستشوی صورت هم بخر هر بار که آرایش میکنی و همیشه آخر شب صورتتو بشور که جوشات بره

ماسک و اسکراب های روش کننده بگیر هفته ای ۱بار یا ۲بار بزن

و چیزی که خیلیی تاثیر گذاره سرم طلا هست خیلیی پوست رو شفاف میکنه و چروک های ریزو از بین میبره

هر چیزی هم نزن به صورتت محصولات نفیس بگیر خیلی‌خیلی خوبن

خدایا شکرت بخاطر زندگیم🤲 خدایا کمکم کن مشکلمون حل بشه و به زودی بچه دار بشیم😍 من به قدرتت ایمان دارم🥰

اول از همه تایم خواب مهمه باید ۸ ساعت تو ساعت درستش یعنی حداقل یازده و نیم خواب باشی 

بعدشم اینکه باید روزی دولیتر اب بخوری یه بار صیح با یه شوینده مناسب پوستتو بشوری یه بار شب ویتامین و میوه و اینام زیاد مصرف کن 

ته خیارو باهاش صورتتو ماساژ بده قبل خواب

بزن تو یوتوب ماساژ برای چین و چروک انجامش بده

تو یوتوب راجب پوست سرچ کن 

2706