2737
2739
عنوان

حق دارم ناراحت بشم از مامانم؟

317 بازدید | 53 پست

برای تولد داداشم منو به زور فرستاد بازار ک برو براش کادو بخر بهش تبریک بگو اما برای تولد من هیییچ تازه دوروز بعدش فقط زنگ زد داداشم یه تبریک گفت همین تازه اون متاهل و بزرگتر من آخرین بچم و مجرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مامانت برعکس عمل کرده 🙄 برادره که باید در درجه ی اول هوای خواهرشو  داشته باشه،..! وخواهر هم مت ...

بخدا کل عمرم همین بوده من میدونستم برادرم تازه متاهل هیچوقت بهم کادو تولد یا هیچچ مناسبت دیگه ای نداده بعد برای تولد اون هررر سال منو میرم کادو میخرم 

هیچی نگو عزیزم 

چون مادرت واقعا اگه تا الان متوجه نشده من بعدم 

هرچی بگی نمی‌فهمه متاسفانه فقط خودتو کوچیک 

میکنی من جات باشم هیچی نمیگم وقتم نمیزارم برا 

هدیه دادن اولین مغازه سر کوچه هرچی بود میگیرم 

همونجا کادو پیچش میکنم بعد میبرم خونه که مامانم گیر 

نده این چیه گرفتی 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2738
هیچی نگو عزیزم  چون مادرت واقعا اگه تا الان متوجه نشده من بعدم  هرچی بگی نمی‌فهمه متاسفا ...

کل عمرت تفاوشاهد این نابرابری بودم بشششدت جوری ک همه میگن چقدر فرق میذاره مامانت بعد خود میگه من تنها مادریم ک ذره ای فرق نمی‌ذارم 

هیچی نگو عزیزم  چون مادرت واقعا اگه تا الان متوجه نشده من بعدم  هرچی بگی نمی‌فهمه متاسفا ...

منم رفتن یه ست گرفتم شلوارشو خودم بر داشتم هودیشو دادم بهش تازه هی زنگ میزد ززووود باش زووودباش