2737
2739
عنوان

حق دارم ناراحت بشم از مامانم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 53 پست
وا اگه چیزی نگی چی؟!  اگه چیزی نگی کاری نمیکنه بعدا غر میزنه چیزی نگو

بیست نسبت به همه بشدت حساسه حتی کلام بکلام واو ب واو حرف منم آنالیز میکنه بعد هرکی برینه بهم من این میگه من متوجه نشدم و تو حساسی آخر ش عین فلانی مریض میشی

بیست نسبت به همه بشدت حساسه حتی کلام بکلام واو ب واو حرف منم آنالیز میکنه بعد هرکی برینه بهم من این ...

وای چه سم 

تا میتونی دوری کن 

بنظرم تا خودت خودتو مجبور نکنی هیچکی نمیتونه 

تورو وادار به انجام کاری بکنه 

هررررربهونه ایی که میتونی بیار براش 

از هررررررر ترفندی استفاده کن از زیرش در بری 

خییییییلی مضخرفه 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای چه سم  تا میتونی دوری کن  بنظرم تا خودت خودتو مجبور نکنی هیچکی نمیتونه  تورو و ...

بشدت این هیچه اگه بدونی چیا سرم آورده بخدا هرکی بود روانی بود منم کم از روانی ندارم البته الان همش فک میکنم هرچی عوقده تو دلمه خالی کنم و برای همیشه بررررم فقط بگید چیکار کنم خواهر توروخدا تو یچی بگو هنگم

بشدت این هیچه اگه بدونی چیا سرم آورده بخدا هرکی بود روانی بود منم کم از روانی ندارم البته الان همش ف ...

چندسالته؟! 

دانشگاه میری؟! 

میتونی درس بخونی دانشگاه شهرستان قبول شی 

بری اونجا؟! یا خوابگاه بری یا خونه مجردی کوچیک 

بگیری برا خودت 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2731
بشدت این هیچه اگه بدونی چیا سرم آورده بخدا هرکی بود روانی بود منم کم از روانی ندارم البته الان همش ف ...

من خودم صادقانه اگه جای تو بودم از نظر عاطفی و احساسی و حرف زدن و اینا فاصله میگرفتم همون کاری که تو مجردیم کردم من از 7 سالگیم که اینو متوجه شدم کم کم خودمو کنار کشیدم پنجم دبستان که بودم کلا کنار گذاشته شدم کم کم مامانمم عادت کرد و انگار راضی بود از این قضیه منم همیشه ی خدا همیشه تو هرررر حالت و زمانی تو خودم بودم فقط یادمه خییییییییییلی با خودم حرف میزدم خییییلی حتی تو خوابم خواب اون دنیاییه خودم برا خودم ساخته بودم رو میدیدم من وقتی دیپلم مو گرفتم بازم بیکار نبودم تو خونه همیشه حتی جمعه ها از 6 صبح بیرون بودم تا 8 شب 

از الان کم کم عادتشون بده کم کم خودتو دور کن حتی اگه کلاس هم نداری برو باشگاه یجوری وقت خودتو پر کن 

من خودم بسیج میرفتم جمعه ها کارای فرهنگی میکردم اردو هاشونو میرفتم میرفتم مناطق محروم چند روز اونجا بودیم کمک میکردیم بهشون هم خوش می‌گذشت هم دور بودم از خانواده کسی کاریم نداشت امان از روزی که جمعه ها خونه بودم و مهمونی نمیرفتیم انقد مامانم گیر میداد نمیتونستم اصلا درس بخونم 🤦‍♀️

2738
من خودم صادقانه اگه جای تو بودم از نظر عاطفی و احساسی و حرف زدن و اینا فاصله میگرفتم همون کاری که تو ...

میدونی بديش چیه اینکه من حس میکنم نتونم تو جامعه کنار بیام با آدما ینی وقتی حال روحیم خوبه همش آدمای مثبت میان طرفم خیلی همه چی خوبه بشدت آدم جذب کننده ای هستم چه مثبت چه منفی و اگرم حالم بد باشه از هرطرف اعصاب خوردی برام درست میشه نمومنش الان تاگیک بعدم بخون رفتم برا مار دعوام شد 

از الان کم کم عادتشون بده کم کم خودتو دور کن حتی اگه کلاس هم نداری برو باشگاه یجوری وقت خودتو پر کن& ...

من گول ندارم باید اول از همه یه منبع درآمد برا خودم پیدا کنم برم سر یه مار درست خیلی از مشکلاتم حله فقط نمیدونم از کجا و چجوری شروع کنم 

سریع نامزد میکنم میرم برام مهم نیست هیچی دیگه 

نه دیونه 

خودتو نندازی تو چاه 

بعدش اونجا شاید زندگیت بدتر بشه 

چند تا بچه اید 

من خواهر ندارم 

دوتا داداش دارم 

مامانم همش با اونا بود 

مامانم با داداشام بزرگ شد 

تازه وقتی من عقد کردم یادش اومد 

دختر داره الان خداروشکر رفتارش بهتره 

ولی خب من نمیخوام دیگه الان ترجیح میدم مثل قبل رسمی و خشک باشیم چون الان بخواد. صمیمی باشه اذیت میشم واقعا 

2706