2737
2739
عنوان

حق دارم ناراحت بشم از مامانم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 53 پست
من گول ندارم باید اول از همه یه منبع درآمد برا خودم پیدا کنم برم سر یه مار درست خیلی از مشکلاتم حله ...

خب ببین تو چی استعداد داری چه کاریو هم بلدی هم دوس داری هم درآمد داره بازار کار داره برو توش 

اگه هم مدرک شو نداری درس بخون مدرک بگیر بعد برو 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
من خواهر ندارم  دوتا داداش دارم  مامانم همش با اونا بود  مامانم با داداشام بزرگ شد ...

من مشکلم فقط فرق گذاشتنش نیست مشکلم اینه باهام عین یه دشمن خونی‌ رفتار کرد از اول و بشدتتتت دستکاری روانی شدم توسط‌ش ببینه علنا یه روانی بشدت حیله گره خیلیییی خوب بده روان آدمارو دستکاری کنه جوری که خودت به خودت. کنی 

تو یه آدم سالم ببر پیشش کاری میکنه که تو فک کنی خل چلی 

اصلا ماراش در حد گفتن نیست وحشت ناکه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب ببین تو چی استعداد داری چه کاریو هم بلدی هم دوس داری هم درآمد داره بازار کار داره برو توش  ...

اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم مدرک چی بگیرم مدرک تحصیلی که گول میخواد بهم هیچی نمیدن ولی خیلی باهوشم هرکاری بگی زود یاد میگیرم سریع 

ببین هرچی باشه بدتر نمیشه مطمعنم رلم خونه مجردی دره میرم اونجا بعدم میگم زود عقد کنیم 

نه دیونه خیلی بدتر میشه ها 

بعدا ممکنه حتی نتونی دربیای از تو چاهی که خودت 

رفتی توش بعدا ممکنه حسرت این روزا تو بخوری 

من خداروشکر نمیگم خیلی بده زندگیم ولی 

واااااااااقعا خسته شدم تا همین دیروز دلم برا روزای 

مجردیم تنگ شده بود الانم تنگ شده 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2731
خب ببین تو چی استعداد داری چه کاریو هم بلدی هم دوس داری هم درآمد داره بازار کار داره برو توش  ...

خواهر ی یه لطف میکنی راهنمایی کنی تاپیک جدیدمو 

الان رفتم جایی برای کاری ک بهم خیلی می‌خورد ولی دعوام شد ببین حق داشتم یا نه

نه دیونه خیلی بدتر میشه ها  بعدا ممکنه حتی نتونی دربیای از تو چاهی که خودت  رفتی توش بعد ...

رلم بهم حق طلاق میده فقط میخوام استقلال مالی پیدا کنم 

خواهری الان رفتم جایی برای مار فرم گذاشت گفت پر کن گفتم اول بگید شاید من اصلا نخوام استخدام بشم گفت وقتی تو وقت برای فرم نمیذاری من جرا باید توصح بدم خلاصه دعوا شد داد و بیداد کردم زدم بیرون الان نمیدونم واقعا جای دیگه برم همین ماجراست اصلا درسته کارشون یا نه هیچ تجربه ای ندارم

من مشکلم فقط فرق گذاشتنش نیست مشکلم اینه باهام عین یه دشمن خونی‌ رفتار کرد از اول و بشدتتتت دستکاری ...

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من فقط تنها و درست ترین کاری که کردم 

خودمو تو دیدش نزاشتم بیکاری کردم منو فراموش 

کنه فقط و فقط خودم بودمو خودم نه دوستی داشتم 

نه هیچی حتی تو مدرسه هم همیشه خدا دهنم بسته 

بود یه کلمه هم حرف نمیزدم 

ولی خب این باعث شد تا از اتفاقات دیگه 

گیرای الکی مقایسه الکی سرزنش الکی کتک الکی 

تا حدودی در امان باشم 

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ من فقط تنها و درست ترین کاری که کردم  خودمو تو دیدش نزاشت ...

خب منم هیمن عین تو بودم از شدت افسردگی از وقتی یادم میاد تو مدرسه تنها بودم تنها و منزوی ولی به صورت وحشتناک تحقیر توهین مقایسه و هررر چی بگی سرم اومد 

2738
خب منم هیمن عین تو بودم از شدت افسردگی از وقتی یادم میاد تو مدرسه تنها بودم تنها و منزوی ولی به صورت ...

ای بابا 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️