2733
2734
عنوان

شوهرم بدون من چیزی میخره میخوره

1856 بازدید | 69 پست

نامزدیم اومد دنبالم دیر کرد بعد تعریف کرد که تو راه داشته بستنی می‌خورده ریخته رو لباسش رفته تمیز کنه 🥴

ینی بخاطر اینکه من گفتم قند مصنوعی و حذف کردم خودش بستنی خورده ؟روم نشد بگم تنها تنها میخوری 

خب حداقل بگه شام بریم بیرون کلا هم دو سه روزه بهش گفتم حذف کردم قند و 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

با اجازه اسی ، خانما لطفا میشه تایپک تحقیق دانشگاهی من و گزارش بزنید حذف بشه

دلتونو قلبتونو روحتونو پاک نگه دارید ، اخلاق بد ،روح افسرده، دل ناپاک هیچ بنی بشری رو به هیچ ارتفاعی نرسونده  
2731
به شوخی بگو اگه میومدی با هم بریم که خیلی خوشحال میشدم حالا ولش کن.

آخه بدبختی من قند و حذف کردم بهش اینجوری بگم می‌ره مسخره اونوقت نمیتونم بخورم بعد اونموقع پیش خودش میگه پس چی میگه این 

2738

اقایون اهمیت نمیدن به این چیزا اصلا به خودشون سخت نمیگیرن.   

اصلا مدلشون اینجوریه که. خوب گرمم بود هوس بستنی کردم خوردم.  ولی ما میگیم. باهم بریم. بخوریم. یا اگه من اینو خوردم واسه اونم نگه دارم

شوهر من هی از این کار ها میکرد یه روز گفتم تو که میگی بخاطر شماها کار میکنم اگه یه روز بدون ما جایی چیزی بخوری حلال نمیکنم اگه قرار به خوردنه با هم میریم میخوریم

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
عزیزم اصلابه روش نیارازفرداقایمکی می ره می خوره ازمردهاانتظاربیشتری نمی ره خودت هم بیرون هرچی دوست د ...

وا خب من ناراحت میشم می‌ره میخوره به من نمیگه حالا حذف کردم که کردم یه چیز دیگه بخره برام

2706