2733
2739
عنوان

شما بودید چکار میکردید؟(سقط)

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 92 پست
انشاالله خدا شرایططتتو میبینه الهی اذیت نشی برا منم دعا ‌کن مامان بشم

امیدوارم خدا به هرکی دلش می‌خواد و شرایط داره بچه بده . 

من روزی که بیبی زدم اولش منفی شد دوساعت بعد دیدم هاله انداخته دو دستی زدم تو سر خودم . 

یکی از آشناهامون نگو باردار بوده نمیدونسته. 

علائم بارداری داشته فکر میکرده مریضی چیزی هست.

کلی دکتر رفته بوده و دارو و رادیولوژی و عکس و ... انجام شده بود که همش اشعه داره و برای خانم های باردار خطرناکه.

آخرش بعد چند ماه متوجه میشه بارداره و مریض نیست.

بچش هم وقتی به دنیا میاد الحمدلله سالم و سلامت بود و هیچ مشکلی نداشت.

اینو گفتم تا بدونین امکان سالم بودن بچه تون هست و راجع به این موضوع بیشتر فکر کنین و دکترهای بیشتری برین و دقت کنین.

اینم بگم. یکی دیگه از آشناهامون گفته بودن بچش فکر کنم سندروم داون هست. کلی دکتر رفت ولی دلش نیومد سقط کنه. بچش که به دنیا اومد کاملا سالم بود شکر خدا و انقدرم ناز بود که نگو.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اول سلامتی خودت نظر همسرت چیه بالاخره یه بچه داری

همسرم میگه سر سلامتی خودت ریسک نکن . نظرش روی سقط هست ولی میگه اگر نگه داری هر شرایطی هم پیش بیاد حمایت کامل منو داری .

2731
من دخترمو میبرم مغزو اعصاب  کم نیستن بچه مشکل دار مطب جا نبود  ولی خب احتمال اینکه بچه سا ...

چی بگم عزیزم 

نمیتونم بگم خودم اگ بودم چیکار میکردم چون خیلی احساسیم

ولی بچه‌ای ک مشکل داره هم خودش یه عمر عذاب میکشه هم خانوادش 

گاهی به مرکز نگهداری از معلولین جسمی و ذهنی سر میزنم

دلم میخاد بشینم بخاطرشون زار زار گریه کنم

بیچاره ها از ازدواج میگن و...

سال نو چشمشون ب دره ک یکی بهشون سر بزنه

گناه دارن در کل همه وجودشون حسرته و غم

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه
من ام اس و تشنج فوکال و دوتا کیست مغزی دارم . کاربامازپین و اسپیرونولانکتون و سینومر و به همراه یکسر ...

یکی از دوستام ام اس بود ناخواسته باردار شد و نگه داشت

از اونجا ک خدا میخواست این بارداری و زایمان ام اس شو درمان کرد کلا خوب شد هیچ آثار بیماری روش نیست خدا رو شکر 

الان بچه ش نه سالشه

فقط از دکتر ها باسواد و متخصص کمک بگیر ببین چی خوبه برات

گوشه چشمت هم به حکمت خدا باشه هیییچ برگ درختی بدون خاست خدا نمیوفته

فقط میتونم دعا کنم خدا بهترین گزینه رو تو دلت بندازه نه به ضرر شما باشه نه بچه خدا انشالله هرچه زودت ...

دارم زیر این فشار فکری منفجر میشم . عقل و منطق و علم میگه سقط ولی تصور یه دختر بچه تو بغل همسرم که عاشق دختره زورش خیلی زیاده 

همسرم میگه اگر بچه معلول باشه یا خودت درگیر مشکل جسمی بشی هرروز پشیمونی داره 

2738
چی بگم عزیزم  نمیتونم بگم خودم اگ بودم چیکار میکردم چون خیلی احساسیم ولی بچه‌ای ک مشکل داره ه ...

الان  چند روز پیش مطب دکتر بودم زنگ زدن دروباز کردم یه دختر بچه ۴ یا ۵ ساله تا منو دید پرید طرف من که منو بی دلیل بزنه مامانش کلی معذرت خواهی کرد گفتم نه بابا عیب نداره ولی ته دلم واقعا ناراحت شدم

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
امیدوارم خدا به هرکی دلش می‌خواد و شرایط داره بچه بده .  من روزی که بیبی زدم اولش منفی شد دوسا ...

نگران هیچی نباش خدا کنارت گلم

میدونم مامان میشم   ولی خدا جونم زود بهم میده دلم میخواد امضام بشه مامان شدم میدونم میشه زود زود 
دارم زیر این فشار فکری منفجر میشم . عقل و منطق و علم میگه سقط ولی تصور یه دختر بچه تو بغل همسرم که ع ...

نه این فکرو نکن معلوم نیست دخترم بشه 

هر چی خودت میدونی صلاحته تصمیم بگیر 

امیدوارم خدا به هرکی دلش می‌خواد و شرایط داره بچه بده .  من روزی که بیبی زدم اولش منفی شد دوسا ...

فدایت بشم

میدونم مامان میشم   ولی خدا جونم زود بهم میده دلم میخواد امضام بشه مامان شدم میدونم میشه زود زود 
میدونی من آدم احساسی نیستم و احتمالا میرم برای سقط ولی خیلی تصمیم سختیه . خیلی حالم بده 

میدونم عزیزم شرایطت سخته ولی میگذره