2733
2739
عنوان

شما بودید چکار میکردید؟(سقط)

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 92 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم عزیزم شرایطت سخته ولی میگذره 

دعا کنید برام 

شنبه باید برم سونو و آزمایش . بخاطر دردهای زیر شکمی و اینکه دکترم توی سونو ساک بارداری ندید مشکوک به خارج رحمی هستم . دارن دعا میکنم خارج رحمی باشه که بدون استرس و ناراحتی برم برای سقط 

2731

صد در صد اگه با احتمال مشکل و معلولیت قرارع به دنیا بیاد سقط میکردم 

مگه بیمار روحی و روانی هستم که باعث عذاب فرزندم و خودم و خانوادم بشم ؟! 

تو همه ی جوامع ، مخصوصاً جامعه ی ما زندگی برای معلولین بسیار سخته 

نمیفهممتون 

2738
خودم همیشه میگفتم بچه دوم نمیخوام ولی الان که شده دودل هستم . اگر خیالم از سلامتیش راحت بود نگه میدا ...

خب تامرحله ی آزمایش‌های غربالگری نگهش داراگردورازجون مشکلی داشت بعدسقطش کن....

دوستان اگر معلول یا دچار نقص بشه گناه عذاب و آینده ای که قراره باهاش دست پنجه نرم کنه بیشتر از سقطشه !! 

چه بسا هیچی هم نشه این جامعه به حدی غیر قابل پیش بینی و بد داره ادامه میده سقط بهترین گزینست اینجا جایی نیست بچه اضافه کنی 

سعی کن توانتون برای زندگی خوب برای اولی بزارین بیخودی نه خودتونو اذیت کنید نه اون بچه رو 

دفعات بعد هم سفت سخت پیشگیری کنید که نشه 

اشتباه اول شدنش بود اشتباه دوم با به دنیا آوردن نکنید خدا روزی رسونه نشد حرف سطحی نگر نباشید خدا عقل هم داده 

من مامانم قلبش تشکیل نشدخود به خود سقط شد

باورت میشه دارم دعا میکنم یا خارج رحمی باشه یا قلب تشکیل نشه . خلاصه دلم می‌خواد بدون عذاب وجدان برم برای سقط . اینجوری یک عمر تو فکرم نمیچرخه که شاید سالم بود

صد در صد اگه با احتمال مشکل و معلولیت قرارع به دنیا بیاد سقط میکردم  مگه بیمار روحی و روانی هس ...

عزیز جان منم احتمال زیاد میرم برای سقط . آدم منطقی هستم اومدم تاپیک زدم که دلم قرص بشه راحت تر برم دنبالش 

دعا کنید برام  شنبه باید برم سونو و آزمایش . بخاطر دردهای زیر شکمی و اینکه دکترم توی سونو ساک ...

خدا نکنه خارج رحمی باشه 

انشاالله هر چی خیره پیش بیاد

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
عزیز جان منم احتمال زیاد میرم برای سقط . آدم منطقی هستم اومدم تاپیک زدم که دلم قرص بشه راحت تر برم د ...

لطفاً به منطقی بودنت ادامه بده 

من هر چند ماه یکبار میرم پیش معلولین جسمی و حرکتی و ذهنی و با خانواده هاشون در ارتباط هستم ، نمی‌تونید تصور کنید که چقدر سخته برای هر دو طرف 

میدونی من آدم احساسی نیستم و احتمالا میرم برای سقط ولی خیلی تصمیم سختیه . خیلی حالم بده 

زود تصمیم نگیر اتفاقا صبر کردن و سقط نکردن هم عین عاقلانه رفتار کردنه 

الان ۵۰ .۵۰ هست تا سونوی غربالگری صبر کن چه عجله ای واسه از بین بردن موجودی که گناهش اینه که شاید سالم نباشه

2706