2737
2739
عنوان

ارتباط دوباره با خانواده همسر

34045 بازدید | 473 پست

درود 

صبح تون بخیر 

من و همسرم در طول 𝟓 سال دوران عقد چندین بار بخاطر دخالت های مادر ایشون میخواستیم جدا بشیم و سال گذشته چند روز مونده به عروسی بخاطر همین حرف ها و بحث ها کلا عروسی و ازدواج رو بهم زدم و میخواستم جدا بشم. 

خلاصه تر بگم چندماه کشمکش داشتیم تا همسرم گفت من تغییر میکنم انقدر چشم به زبون مادرم نمیشیم و .... به همچنین برای تضمین حرفاش گفت خونه و ماشین رو بنامت میزنم و اینکارو هم انجام داد. 

وحالا بعد از گذشت چندماه که آروم و شاد بودیم ایشون دیروز پیام داد من میرم خونه حالم خوب نیست ( من محل کار بودم و ایشونم همینطور، انگار مرخصی گرفته بود) منم متوجه شدم یه مشکلی هست، وقتی اومدم خونه همسرم مردی که 𝟑𝟎 سالشه و من همیشه اون رو قوی و محکم میدونستم جلوی من گریه کرد برای دیدار خانواده اش... 

گفت ایلدا نمیتونم دارم خفه میشم! باید برم ببینمشون... 

گفتم مگر من گفتم نرو؟ برو... 

گفت نه میخوام تورو هم از دست ندم 

گفتم تا وقتی من تورو از دست ندم توهم منو از دست نمیدی ( خودت باعث میشی من رو از دست بدی و وقتی خودتو ازمن بگیری دیگه مایی وجود نداره ) 

از دیشب هم من و هم ایشون داغون هستیم خودمون خوب میدونیم شروع رابطه یعنی اتمام زندگی ... 

من هیچوقت نخواستم همسرم از خانواده اش جدا بشه اما طبق قرارمون پیش مشاور ، تا چند ماهی رابطه نداشتن برامون واجبه و در نهایت حاضر شدن تو جمع خانواده با حضور همدیگه . 

اما ایشون امروز میخوان برن خونه پدرش ( یکی دوساعتی فاصله داریم) و آخرشب برای خوابیدن برگردن . 

ما  چندروز پیش تصمیم به گرفتن یه جشن گرفتیم و سالن هماهنگ کردیم تا دلمون خوش باشه که بعد این همه سال یه عروسی کوچیک داریم اما انگار قراره بازم خراب بشه. 

و درنهایت اینکه من دیگه حوصله ی  کشمکش ندارم منتظر یه رفتار ، یه حرف، یه اتفاق هستم که بذارم و برم ... دیگه این آدم، آدم ساختن و سوختن نیست... کشش رو ندارم. 

حس مسافری رو دارم که مسافت طولانی رو طی کرده و وقتی به مقصد رسیده انگار به کلی شهر رو اشتباه رفته. 

تمام شب بیدار بودم و فکر کردم انگار نمیشه کاری کرد خودم خوب میدونم دوام این زندگی تا همین دیشب بود! 

صحبت های شما در آروم شدن من و زندگی ام نقش زیادی داره ممنون میشم باهام صحبت کنین خیلی نیاز دارم. 

پیشاپیش متشکرم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم پیش پیش داوری نکن شاید همسرت واقعا عوض شده و یا اطرافیانش به خاطر این فاصله تنبیه شده باشن

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
هیچ وقت زندگیتو به خاطر دیگران مخصوصا مادرشوهر حسود و تنگ نظر خراااب نکن. 

من خراب نمیکنم من همه  ی تلاشم رو برای حفظ زندگی کردم. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

نمیدونم چی بگم ایلدا جان. شوهرت هر چقدرم بگه من وابسته نیستم و میتونم گوش ندم مطمئن باش نمیتونه ذاتش رو تغییر بده. تو باید به مرحله پذیرش برسی یعنی بدونی حرص نخوری، غصه نخوری، چیزی گفتم خودخوری نکنی. در کل نسبت به این امر بی تفاوت باشی 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2740
سریع و با عجله تصمیم نگیر اون دوستت داده فرصت بده

𝟓 سال دوستم داشت و اون بود وضع زندگی مون 

من میدونم از فردا روند جدیدی رو پیش رو خواهیم داشت ... 

اگر همسرت به تنهایی با خانوادش در ارتباط باشه چه اشکالی داره؟چه اتفاقی میفته که میگی زندگی تمامه؟ فکر کنم مشکل شوهرت دهن بینی باشه که اجازه دخالت به دیگران رو میده که باید همسرت اصلاح بشه

بیشتر از ده ساله خواننده خاموش این سایتم 🫠

سلام عزیزم  اول این که لطفا انقدر اون‌ها رو برای خودت بزرگ نکننن

ینی چی که پایان زندگی من دیشب بود

تو باید خیلی به خودت مطمعن باشی و بتونی زندگیت رو خودت به دست بگیری 

ولی بزرگترین اشتباه اینه که بزاری همسرت تنها بره

ما طبقه بالای پدرشوهرم هستیم اما هیجوقت بدون هم حتی واسه یک ساعت هم نرفتیم پایین اینطور وقت واسه خرابکاری ندارن

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙

سلام ایلدا ، حست قابل درکه  و این ترس از گذشته و رفتارای خانواده همسرت نشات میگیره  ولی اینو بدون هیچوقت هیچ کسی از خانوادش دست نمیکشه بنظرم مشکلی نداره این ارتباط از سر گرفته بشه ولی با شرایطی و خط قرمزهایی ، به خودت اصلا حس بد نده  به این فکر کن اگه خدایی نکرده اتفاقی برای یکی از اعضای خانوادش بیوفته همسرت تا ابد تورو نمیبخشه چون نزاشتی باهاشون‌در ارتباط باشه ... بهش بگو من با این شرایط حاضر میشم‌بری اینکه تو این دیدار اصلا راجب من و زندگیمون حرفی زده نشه

اگر تصورت این بوده یا هست که تا ابد با خانواده همسر کات و قهر میتونید بمونید سخت در اشتباهی  ا ...

نه تصورم این نبود و نخواهد بود. 

اما تا زمان درمان همسرم بطور موقت باید ارتباطی قطع میبود. 

الان مطمعنم از فردا روند و زندگی جدیدی پیش روی ماست

شایدم شوهرتون رفت و حرفاشون اثر نداشت و رابطه تون خراب نشد .ولی اگه با حرف چند نفر رفتارش عوض بشه وا ...

متاسفانه مادر همسرم تسلط خیلی زیادی روی همسرم دارن

2706