2733
2734
عنوان

شما بودید چکار میکردید؟(سقط)

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من جای شما بودم اول  ازامیش ها رو میدادم اگه مشکلی نداشت که هیج اگه مشکل جدی داشت سقط میکردم.

به یه دکتر دیگه هم مراجع کن ببین چی میگیه 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.
راستش نظر خودمم روی سقط هست اومدم اینجا تاپیک زدم که ته دلم قرص بشه . الان ۶ هفته هستم دکترم میگفت ه ...

دکتره گه خورد هنوز سونو ندادی تشخیص داد

مادر شدی دوباره دلت میاد بری تیکه تیکه اش کنی؟

چرا فک نمیکنب ممکنه سالم باشه و یه دخمل ک موهاش ببندی

2731
خب اگ دکتر میگ ک دل دل نداره اونم گناه داره اگ ی نقصی داشته باشه بی زبون البته انشاالله اگ نگه داشتی ...

ولی خیلی حس بدیه . احتمال زیاد میرم برای سقط البته چون مجوز قانونی ندارم باید توی مطب سقط کنم . دعا کن اذیت نشم 

خودم همیشه میگفتم بچه دوم نمیخوام ولی الان که شده دودل هستم . اگر خیالم از سلامتیش راحت بود نگه میدا ...

نمیشه بگم سقط کن،جون ین بچس

ولی بچه معلول همینطوری در عذابه چه برسه دیگ تو این همه مشکلات جامعه 

همون پنجاه درصد هم ک احتمال سلامت هست بنظرم سلامتش ب اندازه کاملا سالم نیس و ممکنه بعدها مشکلاتی براش بوجود بیاد

درکل ببین دکتر چی میگه ،احساسی عمل نکن

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه
2738
متخصصی که همیشه پیشش میرم میگه سقط  میگه نقص هایی که داروهات ایجاد میکنه توی سونوی ان تی مشخص ...

دیگه با خودته

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
دکتره گه خورد هنوز سونو ندادی تشخیص داد مادر شدی دوباره دلت میاد بری تیکه تیکه اش کنی؟ چرا فک نمیک ...

نقص هایی که داروهام ایجاد میکنه توی سونو قابل تشخیص نیست از طرفی داروهام رو نباید قطع کنم داروهای تشنج و کیست مغزی شوخی بردار نیست و باید مصرف ادامه پیدا کنه . قطعشون کنم برای خودم ریسک داره 

نمیشه بگم سقط کن،جون ین بچس ولی بچه معلول همینطوری در عذابه چه برسه دیگ تو این همه مشکلات جامعه&nbs ...

من دخترمو میبرم مغزو اعصاب  کم نیستن بچه مشکل دار مطب جا نبود 

ولی خب احتمال اینکه بچه سالم به دنیا بیادم زیاده 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
دکتره گه خورد هنوز سونو ندادی تشخیص داد مادر شدی دوباره دلت میاد بری تیکه تیکه اش کنی؟ چرا فک نمیک ...

اگه برعکسش اتفاق بیفته یا خودش اسیب ببینه جی عاخه ام ای توی دوران بارداری برامادرم خیلی خطر ناکه سلامت مادرم مهمه این وسط 

نقص هایی که داروهام ایجاد میکنه توی سونو قابل تشخیص نیست از طرفی داروهام رو نباید قطع کنم داروهای تش ...

عزیزم اول سلامتی خودت نظر همسرت چیه بالاخره یه بچه داری

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2706